Expander

Expander jest liderem polskiego rynku ekspertów finansowych. Miesięcznie 9000 osób rozwiązuje swoje problemy finansowe z pomocą Ekspertów Finansowych Expandera. Expander powstał w roku 2000, by jako pierwsza firma w Polsce zająć się kompleksowym doradztwem finansowym dla klientów indywidualnych.  Expander oferuje kredyty hipoteczne 22 banków obsługujących ponad 90 proc. polskiego rynku, 140 funduszy inwestycynych - krajowych i zagranicznych, a także ubezpieczenia. Szeroka oferta to narzędzie bez którego nawet najlepszy ekspert nie będzie w stanie skutecznie pomóc klientowi.


Expander
- Aktualna Oferta:
ekspander
Expander
Kredyt mieszkaniowy


 • Ekspert Expandera bezpłatnie:
 • Porówna oferty 24 banków
 • Sprawdzi wysokość dostępnego dla Ciebie kredytu
 • Wybierze najkorzystniejszą spośród ofert
 • Znajdzie wszystkie kruczki w umowie
 • Pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności
 • Będzie nadzorować przepływ dokumentów aż do podpisania umowy z bankiem

Więcej informacji: Pomoc eksperta Expandera w wyborze kredytu hipotecznego

ekspander
Expander
Kredyt konsolidacyjny


 • Ekspert Expandera bezpłatnie pomoże Ci:
 •  Połączyć wszystkie Twoje kredyty w jeden kredyt konsolidacyjny i zaoszczędzić nawet do 50% miesięcznych rat
 • Możesz obniżyć wysokość swoich rat nawet o 50%
 • Dopasuje wysokość miesięcznej raty do Twoich zarobków
 • Pomoże wypełnić wymagane dokumenty

Więcej informacji: Pomoc eksperta Expandera w wyborze kredytu konsolidacyjnego

expander
Expander
Pożyczka hipoteczna


 • Ekspert Expandera bezpłatnie pomoze Ci:
 • Uzyskać pożyczkę pod hipotekę należącej do Ciebie nieruchomości
 • Przeanalizuje najkorzystniejsze oferty
 • Pomoże Ci wybrać oprocentowanie, walutę, okres spłaty kredytu
 • Pomoże wypełnić wymagane dokumenty
 • Powie o wszystkich kruczkach w umowie
 • Ułatwi skompletowanie niezbędnych dokumentów

Więcej informacji: Pomoc Expandera w wyborze pożyczki hipotecznej

Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 64)
Pawel [2018-10-19 20:38:43]
Poszukujesz dodatkowej gotówki,kredytu, ubezpieczenia lub po prostu chcesz zainwestować swoje pieniądze ?? 😀 Wejdź na nasza stronę z linku poniżej i skontaktuj się z naszym doradca finansowym który służy fachowa obsługą i rada z każdej dziedziny finansowej. https://bit.ly/2PILonl.
babraczka [2018-10-17 13:33:38]
Dałem się namówić przez "eksperta' do lokaty gotówki. Po 3.5 roku okazało się, ze zarobiła WARTA oferująca REWELACYJNĄ lokatę oraz pośrednik Expander z ul.Głogowskiej w Poznaniu..Ja musiałem sporo dopłacić. Ponieważ za pośrednictwem EXPANDERA , straciłem po raz drugi uważam, że są firma ewidentnie naciągającą klientów na lokaty, które przynoszą zysk - ale nie klientowi. Omijajcie ich z daleka.
Arleta [2018-09-28 05:12:13]
Polecam Pania Agnieszkę z expander Słubice.Naprawdę profesjonalna kobieta.Dostałam propozycje pożyczki od expander poszłam do oddziału w Słubicach.Wypełniłam co trzeba po niecałej godzinie miałam juz decyzje pozytywną,a że konto posiadam w innym banku więc pieniądze na koncie były wieczorem.Ale wszystko załatwione jednego dnia.Szybko sprawnie i bardzo profesjonalnie.Pani bardzo poważnie podchodzi do swojego klienta.Nie mozna nazekac poleca oddzial w Slubicach i Pania Agnieszke
Aaa [2018-08-22 20:29:02]
Witam.Ja też zostałem naciagnięty i zmanipulowany przy kredycie.Teraz mam przesto same długi.Na rękę poszedł mi były pracownik z którym się dogadalem.Zamierzamy z tym walczyć on ma twarde dowody na to.Chodzi o odział z Warszawy.
ula [2018-08-13 09:56:11]
pierwszy kntakt pozytywny oby tak dalej
Pa [2018-07-16 12:39:13]
Drodzy państwo Expander to jest przede wszystkim wielkie oszustwa podam przykład. Wszelkie inwestycje związane z tą firmą to jest jak zawieranie umowy z parabankiem. przykład inwestycja prestiżowa trzydziestka tak naprawdę zakończyła się stratą 30% swojego wkładu własnego wszelkie jakiekolwiek inweststycje zawsze kończą się stratą. Jest to pewnego rodzaju piramida finansowa, którą balansuje na granicy prawa
Mirosław [2018-03-14 14:25:36]
Expander w Wołominie oceniam negatywnie. Złożyłem wniosek o kredyt konsolidacyjny 8 dni wcześniej i do dziś brak odpowiedzi. W Bankach jak brałem wcześniej kredyty to odpowiedź miałem tego samego dnia. Nie polecam nikomu EXPANDERA.
Marta [2018-01-12 13:09:21]
Beznadzieja firma, długi czas oczekiwania na jakaś informacje, zero konkretów i fachowości w podejściu do klienta. Zrezygnowałam z współpracy z nimi. Nie polecam!
Andrzej D. [2017-11-27 13:29:44]
Ja jestem zadowolony z Expandera w 100%. Pewnie zależy to od doradcy, więc jak ktoś szuka profesjonalisty w Warszawie to definitywnie p. Mateusz z Garibaldiego 4. Szybko i rzeczywiście maksymalnie po kosztach (dostałem RRSO 8.49%)! 797-606-469
Mateusz [2017-09-07 15:49:25]
Biorą pieniądze za nic. Podpisali ze mną umowę pośrednictwa kredytowego a później odesłali do banku z którym sam musiałem już "walczyć" Obiecali szybko pomóc z kredytem itd a sprawa się ciągła prawie 4 miesiące..... mówią to co człowiek chce usłyszeć.... nie był to mój pierwszy kredyt hipoteczny... chciałem iść na łatwiznę myśląc ze to profesjonaliści i że zapłacę im i będzie szybko itd ... firma bezsensu!!!!! STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!! Mateusz.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 64

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy