Expander

Expander jest liderem polskiego rynku ekspertów finansowych. Miesięcznie 9000 osób rozwiązuje swoje problemy finansowe z pomocą Ekspertów Finansowych Expandera. Expander powstał w roku 2000, by jako pierwsza firma w Polsce zająć się kompleksowym doradztwem finansowym dla klientów indywidualnych.  Expander oferuje kredyty hipoteczne 22 banków obsługujących ponad 90 proc. polskiego rynku, 140 funduszy inwestycynych - krajowych i zagranicznych, a także ubezpieczenia. Szeroka oferta to narzędzie bez którego nawet najlepszy ekspert nie będzie w stanie skutecznie pomóc klientowi.


Expander
- Aktualna Oferta:
ekspander
Expander
Kredyt mieszkaniowy


 • Ekspert Expandera bezpłatnie:
 • Porówna oferty 24 banków
 • Sprawdzi wysokość dostępnego dla Ciebie kredytu
 • Wybierze najkorzystniejszą spośród ofert
 • Znajdzie wszystkie kruczki w umowie
 • Pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności
 • Będzie nadzorować przepływ dokumentów aż do podpisania umowy z bankiem

Więcej informacji: Pomoc eksperta Expandera w wyborze kredytu hipotecznego

ekspander
Expander
Kredyt konsolidacyjny


 • Ekspert Expandera bezpłatnie pomoże Ci:
 •  Połączyć wszystkie Twoje kredyty w jeden kredyt konsolidacyjny i zaoszczędzić nawet do 50% miesięcznych rat
 • Możesz obniżyć wysokość swoich rat nawet o 50%
 • Dopasuje wysokość miesięcznej raty do Twoich zarobków
 • Pomoże wypełnić wymagane dokumenty

Więcej informacji: Pomoc eksperta Expandera w wyborze kredytu konsolidacyjnego

expander
Expander
Pożyczka hipoteczna


 • Ekspert Expandera bezpłatnie pomoze Ci:
 • Uzyskać pożyczkę pod hipotekę należącej do Ciebie nieruchomości
 • Przeanalizuje najkorzystniejsze oferty
 • Pomoże Ci wybrać oprocentowanie, walutę, okres spłaty kredytu
 • Pomoże wypełnić wymagane dokumenty
 • Powie o wszystkich kruczkach w umowie
 • Ułatwi skompletowanie niezbędnych dokumentów

Więcej informacji: Pomoc Expandera w wyborze pożyczki hipotecznej

Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 60)
ula [2018-08-13 09:56:11]
pierwszy kntakt pozytywny oby tak dalej
Pa [2018-07-16 12:39:13]
Drodzy państwo Expander to jest przede wszystkim wielkie oszustwa podam przykład. Wszelkie inwestycje związane z tą firmą to jest jak zawieranie umowy z parabankiem. przykład inwestycja prestiżowa trzydziestka tak naprawdę zakończyła się stratą 30% swojego wkładu własnego wszelkie jakiekolwiek inweststycje zawsze kończą się stratą. Jest to pewnego rodzaju piramida finansowa, którą balansuje na granicy prawa
Mirosław [2018-03-14 14:25:36]
Expander w Wołominie oceniam negatywnie. Złożyłem wniosek o kredyt konsolidacyjny 8 dni wcześniej i do dziś brak odpowiedzi. W Bankach jak brałem wcześniej kredyty to odpowiedź miałem tego samego dnia. Nie polecam nikomu EXPANDERA.
Marta [2018-01-12 13:09:21]
Beznadzieja firma, długi czas oczekiwania na jakaś informacje, zero konkretów i fachowości w podejściu do klienta. Zrezygnowałam z współpracy z nimi. Nie polecam!
Andrzej D. [2017-11-27 13:29:44]
Ja jestem zadowolony z Expandera w 100%. Pewnie zależy to od doradcy, więc jak ktoś szuka profesjonalisty w Warszawie to definitywnie p. Mateusz z Garibaldiego 4. Szybko i rzeczywiście maksymalnie po kosztach (dostałem RRSO 8.49%)! 797-606-469
Mateusz [2017-09-07 15:49:25]
Biorą pieniądze za nic. Podpisali ze mną umowę pośrednictwa kredytowego a później odesłali do banku z którym sam musiałem już "walczyć" Obiecali szybko pomóc z kredytem itd a sprawa się ciągła prawie 4 miesiące..... mówią to co człowiek chce usłyszeć.... nie był to mój pierwszy kredyt hipoteczny... chciałem iść na łatwiznę myśląc ze to profesjonaliści i że zapłacę im i będzie szybko itd ... firma bezsensu!!!!! STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!! Mateusz.
marcingro [2017-07-21 13:16:10]
Nie znałem tej firmy skierowało mnie do Expandera biuro nieruchomości. Przyznam że jestem bardzo miło zaskoczony zarówno wiedzą, poziomem obsługi jak i kulturą doradcy. Najbardziej ujęło mnie to, że doradca na spotkaniu wskazywał że NAJWAŻNIEJSZE TO CZYTAĆ umowy kredytowe. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że zanim podpisałem umowę kredytu całą ją wspólnie przeczytaliśmy i ktoś punkt po punkcie wytłumaczył o co w niej chodzi. To dla mnie zrobiło różnice gdyż w bankach zwykle naciskaja, żeby jak najszybciej podpisywać kolejne strony. Polecam z czystym sumieniem wszystkim znajomym oddział lubinski.
Iwona [2017-06-13 22:27:35]
PAN ŁUKASZ PIETURA NAJLEPSZY !!! Poznań, Plac Wolności.Polecam ! Od pierwszego spotkania w sprawie kredytu bardzo profesjonalne podejście.Ogromna wiedza w temacie,wysoka kultura osobista ,miły,a to jest mega ważne,tym bardziej dla kogoś,kto raczkuje w tym wszystkim ( tak,jak my ;). Praktycznie załatwił za nas wszystko,przedtem dokładnie wyjaśniając, krok po kroku,co trzeba zrobić.Panie Łukaszu,dziękujemy i gratulujemy profesjonalizmu :) Nie wyobrażam sobie,gdybyśmy mieli ogarnąć to sami.Nie było dla Niego żadnego problemu,żeby samemu się z nami skontaktować lub odebrać od nas telefon. Pomocny na każdym kroku.POLECAM.Najlepszy doradca.Już gratuluję przyszłym klientom Pana Łukasza.Najlepszy wybór!
Wik [2017-05-26 14:10:07]
Witam serdecznie! Jak czytam dużo negatywnych opinii. Pewnie słusznych, bo można się porządnie nadziać. Nie dotyczy to tylko Expandera, ale całego konsorcjum doradców finansowych i agentów nieruchomości. Moje doświadczenia są i dobre, i złe. Obfita korespondencja z doradcą wcale nie rozświetla sprawy ani wątpliwości. Zawsze jest jakaś furtka, przez którą można wyjść. Myślę, że jest to kwestia indywidualna, na kogo trafimy. Mam nie najlepszą opinię o całym środowisku, choć poszczególni doradcy czy agenci mogą być kompetentni. Praca tych niekompetentnych rzutuje niestety na całość. Radzę być ostrożnym i brać nawias na to, co mówią Wam doradcy i agenci.
Katarzyna55544 [2017-05-26 13:42:42]
Nie polecam tej instytucji ponieważ doradca ustala z bankiem takie warunki na których najwięcej zarobi a klient straci .Nawet skargi wysyłane do Expandera na ich pracownika zostają bez echa tzn.mają gdzieś opinnie klienta.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 60

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy