Credit Agricole - Aktualna Oferta


Credit Agricole SA to nowoczesny bank detaliczny, ukierunkowany na obsługę klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.  Lukas jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich udzielającym kredytów ratalnych na zakup towarów i usług dla klientów indywidualnych, pożyczek gotówkowych i kredytów samochodowych oraz hipotecznych.  Wysokie oceny i opinie Credit Agricole otrzymuje nie tylko od specjalistów, ale również od swoich Klientów. Od 2001 roku strategicznym akcjonariuszem Credit Agricoleu SA, jest francuski bank Crédit Agricole. Tym samym Credit Agricole jest częścią jednej z największych instytucji finansowych świata.

Credit Agricole - Aktualna Oferta:
Lukasbank
Credit Agricole
Kredyt Gotówkowy i Konsolidacyjny


 • Wysokość kredytu: od 500 zł do 120 000 zł na dowolny cel,
 • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
 • Atuty oferty:  Oprocentowanie już od 6,99%;
  Sam wybierasz dzień spłaty rat; im większa kwota kredytu gotówkowego, tym niższe oprocentowanie;
  Specjalne warunki dla: nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek, prawników, emerytów i rencistów;

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy CreditAgricole
Lukasbank
Credit Agricole
Kredyt Hipoteczny (waluta: PLN, EUR)


 • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości w PLN
 • Okres spłaty kredytu: do 35 lat
 • Atuty oferty:  roczna lub 2-letnia karencja w spłacie kapitału; kredyt może wziąć aż 5 osób łącznie i dzięki temu otrzymać wyższą kwotę kredytu; masz możliwość rozliczania kredytu bez przedstawiania jakichkolwiek rachunków; w każdym momencie możesz wystąpić o zwiększenie kwoty przyznanego kredytu;  możliwość skorzystania z dopłat do oprocentowania w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim"
 • PROMOCJA: prowizja - 0%, marża 0% w pierwszym roku kredytowania

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy CreditAgricole
Lukasbank
Credit Agricole
Kredyt Samochodowy


 • Wysokość kredytu: do 100% ceny pojazdu
 • Okres spłaty kredytu: do 10 lat
 • Atuty oferty:  kredyt na dowolny pojazd do 3,5 tony; bank kredytuje koszty zakupu już posiadanego pojazdu;

Więcej informacji: Kredyt samochodowy Credit Agricole

 

Lukasbank
Credit Agricole
Karta kredytowa Silver


 • Wysokość limitu kredytowego: od 5000 do 50 000 zł
 • Okres bezodsetkowy: do 56 dni
 • Atuty oferty:  Karta z potrójnym zabezpieczeniem; Rabaty w blisko 1500 sklepach i punktach handlowo usługowych

Więcej informacji:  Karta Credit Agricole

Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 200)
Anna [2017-07-24 16:16:37]
Dzisiaj, po dwóch latach spłacania kredytu gotówkowego zrezygnowałam z ubezpieczenia-kwota uzyskana ze zwrotu może być przelana tylko na spłatę kredytu. Oprocentowanie kredytu wzrośnie.Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sieci.
Mirosław [2017-06-08 17:48:36]
Absolutnie zgadzam się z Katarzyną. Nikomu nie polecam, pracownicy niekompetentni, po wcześniejszej spłacie kredytu na telewizor mieli mi zwrócić 1040 zł za ubezpieczenie i od 18.05. 2017 nie mogę ich dostać, bo pracownik się pomylił, bo oni ich nie mają... To jest jakiś koszmar, nikomu nie polecam
Katarzyna [2017-03-06 15:26:57]
Najgorszy Bank z jakim miałam do czynienia. Klient banku nie może przejść weryfikacji telefonicznej ponieważ rzekomo zle podaje swoje własne dane osobowe i nie są takiej osobie w stanie udzielić jakichkolwiek informacji. Będę unikać tego Banku jak ognia i naprawdę nikomu go nie polecam i stanowczo odradzam !!!!
Marzena [2016-11-24 17:34:45]
Właśnie przez absolutny brak profesjonalizmu,kłamstwa i mydlenie oczu na każdym kroku załatwiania kredytu hipotecznego straciłam przez ten "kurnik",który szumnie nazywają bankiem zaliczkę w kwocie 10000 zł.Kredyt miał być załatwiony w max 2 tygodnie,które przeciągnęły się w 2 miesiące. Głupia opinia rzeczoznawcy,który spóźnił się 2 tygodnie na wycenę.Rządania niezliczonej liczby dziwnych dokumentów a na koniec bomba w postaci wkładu własnego w postaci 70% nieruchomości bo za niska wycena. Kochani omijajcie ten bank szerokim łukiem jeżeli chcecie spać spokojnie.Szkoda ,że nie zajrzałam wcześniej na to forum.
grazyna [2016-11-20 20:39:01]
Od trzech godzin nie mam dostępu do konta. Chcę zrobić przelew przez konto internetowe. System pisze, że trwają prace modernizacyjne. Jak długo będą trwać trudno znaleźć na str0nie Banku. Czy Bank zapłaci za mnie odsetki karne za brak przelewu w terminie?
kris [2016-10-24 16:21:29]
Absolutnie nie polecam tego banku!!! Ludzie uważajcie jak bierzecie cos na raty mnie właśnie bank CA nauczył czytać umowy bo po miesiącu od zawarcia umowy ktora miala byc na kredyt promocyjny(bez kosztów kredytu i odsetek przy splacie calosci w ciagu pol roku)spłaciłem całość po czym kobieta w kasie oznajmiła ze nie place innych kosztow. Po 6 miesiacach okazuje sie jednak ze rachunek kredytu jest dalej otwarty bo brakuje kosztów kredytu i odsetek. Po trzech reklamacjach musialem zaplacic brakujaca kwote zeby nie trafic do BIKu malo tego w banku kobieta która wtedy mnie obslugiwala probowala ze mnie zrobic jakiegos skonczonego kretyna ktory wymysla sobie jakas historie do momentu jak jej nie rzucilem kwitami ze SPŁATA KREDYTU i jej podpisem. Mimo tego ze to byl blad pracownika banku konsekwencji brak. Dlatego kategorycznie ODRADZAM korzystanie z uslug tego banku!!!
moni [2016-06-15 14:35:46]
placówki banku otwarte max do 17 jest ich mało, kilkukrotnie zeby cokowliek załawic w tym banku musiałam się zwalniać z pracy, za wszystko pobieraja opłaty nawet za wydruk z historii konta nie polecam tego banku
stefek [2016-04-01 10:30:20]
nie bierzcie nic na raty w tym banku 15 zloty za telefon jak sie spoznisz z rata jedno wielkie oszustwo daj kredyt bez oprocentowania apozniej jak sie spoznisz z rata to wala podwojna wartosc raty masakra nie polecam!
Jacek [2016-02-24 13:27:21]
Jestem zawiedziony podejściem do klienta, a także swoim zaufaniem do doradców. W Credit Agricole pierwszy raz się spotkałem z tak wysoką prowizją za udzielenie kredytu. 20% to jak dla mnie stanowczo za dużo, chyba w parabankach jest dużo taniej.
Były klient [2016-01-18 16:00:14]
Pracownicy niekompetentni, udzielają błędnych informacji. Zostałam wprowadzona w błąd w związku z wypłatą pieniędzy w obcej walucie z konta walutowego, pracownica wskazała JEDYN Y BANKOMAT W POLSCE, który najkorzystniej wypłaci mi pieniądze, po czym straciłam 50 euro plus prowizje. Po rozmowie z nia po fakcie SAMA napisała reklamacje, bank odmówił zwrócenia kwoty, po czym napisałam odwołanie, sytuacja miała być wyjaśniana z pracownikiem, mnie pani pracownik zapewniała, że liczy na to, że sytuacja się wyjaśni, po czym z odpowiedzi banku wynika, że nie przyznała się do swego błędu. Bank absolutnie nie jest godny polecenia, nie m ówiąc już o opłacie za sprawdzenie stanu konta w wysokości 5 zł, błędu w wydruku karty i w serwisie internetowym a także przy zgłaszaniu poprawki w błędzie w nazwisku podany powód to było zgubienie karty, choć wcale nie zginęła i pracownica wiedziała o tym. Rezygnuję z usług tego banku i będę szerzyć swą opinię na ten temat.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 200

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy