Dominet Bank


Dominet Bank SA
specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorstw. Kluczowe produkty sprzedawane w placówkach Dominet Banku w całej Polsce to: rachunki oszczędnościowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, karty kredytowe i kredyty hipoteczne. Dominet Bank jest obecny na polskim rynku finansowym od 1991 roku. Od marca 2007 roku właścicielem Dominet Banku jest grupa Fortis.

Aktualna oferta:


Dominetbank

Kredyt gotówkowy Dominet Bank:
 • pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel
 • kredyt do 75 000 zł
 • decyzja kredytowa w 5 minut
 • wystarczy tylko dowód osobisty
 • wymagana pozytywna historia w BIK
 • okres spłaty możesz rozłożyć nawet na 5 lat
Kredyt Samochodowy Dominet Bank:
 • Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny pojazd: nowy i używany
 • Atrakcyjne oprocentowanie kredytu już od 6,9%*
 • Minimum formalności - wystarczy oświadczenie o dochodach i 2 dokumenty tożsamości ze zdjęciem
 • Możesz pożyczyć nawet do 135% jego wartości
 • Długi okres kredytowania, nawet do 8 lat

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 22)
ada [2012-09-11 11:02:04]
Witam!Ręce opadają jak się człowiek naczyta.a łeb pęka jak się domagasz czegoś od Banku na swoją korzyść.Korzystałam z kredytu na samochód-spłacone raty w lutym 2010.zapłacone naliczone karne (bardzo drobne)odsetki-a nadal nikt mi nie chce zejść z współwłasności na aucie-i nawet nie mogę go ze szrotować,cholery idzie dostać.jak brak złotówki na koncie to komornikiem straszą .sprzedają dług,ale jak człowiek zwróci się o coś do nich to głusza.Piszesz,wydzwaniasz,jak głową w mur!A to za nasze ciężko uciułane pieniążki mają pracę!!!!!
Dario [2011-05-11 19:13:59]
Ja spalcilem kredy w lutym 2011 a teraz sie dowiaduje ze bank zmienil wlasciciela i moje wplaty od wrzesnia 2010 zginely gdzies. Placylem z konta mojego ale poza granicami Polski i obecnie nei wiedza gdzie sa moje pienadze. Za kredyt sie przeplaca i nei ma gwarancji.
Agnieszka [2011-01-24 11:35:54]
Kochani, Ja spłaciłam kredyt wszystko według harmonogramu. Ostatnia rata 12 grudnia.Jest 24 styczeń a ja nie mogę doprosić się żeby BANK przesłał mi zaświadczenie że spłaciłam ten cholerny kredyt. Cały czas pod górkę.Chcesz spłacić szybciej kredyt to wniosek oczywiście opłata i trzeba czekać. JNie polecam tego Banku. Słono się płaci za kredyt i jeszcze trzeba cierpliwie czekać na wiadomość.Może ktoś się zlituje i coś skrobnie.
dwa4 [2010-12-21 01:31:10]
Nigdy nie miałem z tak beznaziejnym bankiem doczynienia. brak mi słów dla tego badziewia czy to będzie Dominet czy Pariba.. mogą jeszcze naście razy zmienić nazwę to końcówka ich działalności + to nie plus ;)
XXX [2010-08-23 19:13:52]
Panie Piotrze kredyt został spłacony przez pana ale zapewne nie podpisywał pan wniosku o rozliczenie i zamknięcie spłaconego kredytu stąd pojawiają się nagle kolejne odsetki do zapłacenia. Do chwili gdy nie podpisze pan tego dokumentu kredyt widnieje nadal jako czynny i jest na nim nadpłata. Raty kredytu są ściągane z wpłaconej już dawno kwoty(całkowita kwota do zamknięcia kredytu jest podawana po odliczeniu częsci odsetek) oczywiście co miesiąc. W pewnej chwili nagle brakuje niewielkiej kwoty do całej raty i są naliczane karne odsetki. Druga możliwość jest taka że błednie panu wyliczono kwotę do zamknięcia kredytu. Tak czy inaczej wszystko da się sprawdzić i jeżeli nie jest to z pana winy powinno być rozpatrzone na pana korzyść. Podpowiada: była pracownica Dominet Banku
Piotr [2010-08-10 10:52:15]
Od przeszło czterech miesięcy walczę z tą instytucją o zamknięcie kredytu gotówkowego. W marcu spłaciłem całość zadłużenia, pod koniec kwietnia przysłali mi pismo, że na rachunku kredytowym powstała niedopłata (ale w jakiej wysokości, w jaki sposób itp. - tego już nie napisali, bo i po co!). Poszedłem do oddziału banku i podali mi wartość niedopłaty. Wpłaciłem. Dwa miesiące później nadal otrzymuję wyciągi, a kredyt nie jest zamknięty. Rosną odsetki, pobierają składkę ubezpieczeniową itp. Na żadne moje pismo nie odpisali. Nie rozpatrzyli nawet reklamacji.
Oszukana [2010-04-12 15:26:30]
Dlaczego stale ktoś kasuje moje zdanie na temat tego banku, bo to PRAWDA. Wysłałam do nich pismo o stanie mojego zadłużenia, nawet nie potrafią odpisać. Pewnie dlatego że kredyt jest już spłacony ale oni nie przyznają się do burdelu w papierach i podają mnie stale do komornika.
basik [2010-03-29 12:24:45]
w dominecie jest tak że się czeka ponad dwa tygodnie a nawet trzy mi dopiero przysłali jak poszłam do nich i kobieta dzwoniła przymnie do centrali i po trzech dniach mialam pismo wysłane poleconym za podpisem
basik [2010-03-23 14:00:28]
Własnie staram się skonsilidować wszystkie swoje kredyty i potrzebowałam zaświadczenia o zadłużeniu . Zaplacilam 50 zł pani w banku mi powiedziala że trzeba czekać 14 dni ,minęło 16 i nic więc pojechalam ponownie do tego banku i pani powiedziała po wykonanym telefonie do cenrtali że oni wysylają te pisma alfabetycznie szkoda że nie dałam tej kasy po otrzymaniu tego pisma a w ogóle to bym nie musiała brać tego zaświadczenia gdyby do biku wyslali poprawne dane a że żadne informacje się nie zgadzają więc musiałam wydać kase i czekaś . A tak pozatym dobry system na zarabianie kasy ,poprostu złodzieje i tyle.
Tomasz [2010-03-11 10:08:34]
Witam. kilka lat temu kupowałem samochód. Skorzystałem z ich kredytu. Po pierwsze:ja miałem być kredytobioercą a tata poręczycielem, po podpisaniu umowy okazało się,że poręczyciel został kredytobiorcą a ja poręczycielem (co by było , gdyby sąsiad był poręczycielem???)W dowodzie rejestracyjnym jestem ja właścicielem, więc historia niezła. Oprocentowanie, to 20% w skali roku, więc na 5lat to 100%!!!Miesiąc temu spłaciłem całość(wziąłem kredyt gdzie indziej) i naliczali mi opłaty za nie zamknięcie konta, co mnie nikt nie poinformował.
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 22

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy