Toyota Bank - Aktualna Oferta


Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność od 2000 roku. W 2002 bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wszystkie usługi banku Toyota są dostępne przez nowoczesny system bankowości internetowej. Bezpłatne konto osobiste Toyota banku, które zwycięża w rankingach, jest korzystnie oprocentowane i umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Wszystkie karty kredytowe i debetowe są wyposażone w mikroprocesor. W ofercie banku znajdują się też atrakcyjne pożyczki, lokaty i kredyty samochodowe.


Aktualna Oferta:

Tojota bank
Toyota Bank
Karty kredytowe

  • Wysokość limitu kredytowego: od 5000
  • Okres bezodsetkowy: do 56 dni
  • Atuty oferty:  bezpłatne wydanie; bezpieczna: mikroprocesor + indywidualne limity transakcji; przyjazny system internetowy
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 21)
ja [2015-06-25 15:33:28]
Nie polecam. System nie księguje transakcji kartami na bieżąco i stan środków na koncie jest błędny - łatwo zrobić debet i nadziać się na blokadę kart, o której oczywiście nie zostaniemy telefonicznie uprzedzeni. I można mieć w banku 50 tys. i zablokowane karty. Żal.
Ania [2015-05-27 11:31:35]
Nie polecam, kredyt drobi z opłatami nie sstosowanymi przez inne banki. Nie czytają pism do nich skierowanych, od wrzesnia odpowiadają mi nie na temat, ogólne olewanie klienta
obolobol 1 [2011-02-15 19:00:04]
Mam fatalną opinię o tym Banku tzn.Toyota Bank.Skrajna pazerność,generalnie nikt nic nie wie,tylko opłaty karne i tak ciągle.Odradzam,żadnych kontaktów.Wypowiedzi wcześniejsze absolutnie prawdziwe i grzecznie delikatne.
AVE [2010-06-18 22:55:30]
Po co im ubezpieczenie:( to jest absurd ja im nie wysylam :) logiczne,ze bez oc nie można jeździc:( wystarczy,że oplacam! zawsze można to udowodnic,a kara to jest pretekst,zeby zarobic, co do rat to się zgodze,mnie też podnosili raty.
krukrzys [2010-04-20 21:23:36]
Otrzymalem monit za 50,- za " nie dostarczenie w terminie"dokumentow OC iAC. Z tym, ze ani w umowie ani w warunkach OWKK (tak, sa takie) nie ma mowy jaki to jest termin. W reklamacji poprosilem o wskazanie "terminu" w dokumentach. Otrzymalem, odpowiedz, ze "zaszły wszelkie przesłanki do pobrania opłaty", nic natomiast gdzie jest i jaki jest termin dostarczenia.!!! Widze, ze nie tylko ja jestem ofiarą "dojenia" przez TB i mysle,że jest to dzialanie stosowane wobec wszystkich klientów. Myślę, że zachodzą wszelkie przesłanki, aby złożyć skarge do UOKIK na takie działanie banku. Prosze o podpowiedz, czy się mylę, czy mam racje? Jesli są inne ofiary wyludzania przez TB prosze o kontakt. Moj adres krukrzys@wp.pl P.S. O podnoszonych ratach przez Bank z litosci nawet nie wspomnę ( a jaka pokręcona argumentacja banku, typu: w Stanach jest kryzys....)
Darek [2010-04-13 00:33:24]
Potwierdzenia ubezpieczenia auta w kredycie wysyłajcie tylko listem poleconym i koniecznie trzymajcie potwierdzenia nadania.Ja miałem podobnie jak art ,wysłałem faxem w salonie w kwietniu a oni po 11 miesiącach dowalili mi karę za to że zgubili ten dokument (akurat gdy kredyt mi sie kończył).
spetula [2010-04-01 17:53:22]
Ja też o oprocentowaniu. Potwierdzam wszystko co piszą moi przedmówcy. Chciałem dodać tylko, że na moje pytanie czemu nie obniżają oprocentowania skoro WIBOR spada, beztalencie z Toyoty Bank napisało mi, że koszt piniądza wzrasta. Zapraszam pracowników TB na szkolenie z cyklu definicja WIBOR. Chociaż to może być zbyt skomplikowane nawet dla zarządu TB.
art [2010-03-10 08:25:28]
Wysylaja wezwania bez jakichkolwiek wczesniej informacji dla klienta. Jedno wezwanie 50zł. Moje tyczylo braku faxu polisy ubezpieczeniowej. Jakos przez ponad 3 lata nie bylo im to potrzebne a teraz gdy kredyt sie konczy i nie chce nastepnego wysylaja wezwanie. Poprostu chamstwo i dranstwo dobrze ze koncze juz splate, ale nigdy wiecej toyota bank.
ewszek [2010-03-07 11:13:36]
4 lata temu kupiłem w oparciu o kredyt z Toyota bank samochód.Co roku ubezpieczałem samochód w salonie dilera. Aktualnie bank poinformował mnie pisemnie iż nie otrzymali do tej pory dokumentów odnośnie ubezpieczenia. Doliczyli do kredytu 50 zł za wezwanie. Bałagan jaki mają iż po 4 latach się przebudzają odnośnie braku polis świadczy tylko o takiej instytucji finansowej w samych minusach. Kilka miesięcy temu założyłem tam konto i naprawdę zaczynam się bać o moje pieniądze.
margiska [2009-12-15 15:30:33]
Nie mam w tym banku kredytu, za to mam pieniądze na lokacie i koncie oszczędnościowym. O ile lokata jest w porządku, to na koncie oszczędnościowym odsetki są naliczane w bardzo ciekawy sposób. Na przykład 5% od kwoty 5000 zł. Mam 6.000 zł a odsetki wynoszą 3,75%, bo najniższa wpłata jest 2000 zł i moje oszczędnosci są tak podzielone, że wyciągają sobie średnią. Jak skończą mi się te lokaty, to pieniądze przenoszę gdzie indziej. jedyne co mają dobre to zabezpieczenia. Mojemu mężowi nie udało się otworzyć konta od kilku miesięcy, bo zaginęły dane, w tym ksero dowodu!!!
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 21

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy