Santander Consumer Bank - Aktualna Oferta


Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer, należącego do hiszpańskiego Grupo Santander. W ofercie Santander Consumer Bank znajdują się kredyty mieszkaniowe i samochodowe oraz kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny i pożyczka hipoteczna. Od 1 lutego 2007 roku Bank wprowadził do oferty również karty kredytowe. Santander zapewnia swoim Klientom fachowe doradztwo i pomoc oraz wysoki standard, szybkość i profesjonalizm obsługi.


Kredyty Santander Consumer
- Oferta:
Santander Consumer Bank
Kredyt gotówkowy

 • Wysokość kredytu: do 50 000 zł
 • Atuty oferty:
  Bez wychodzenia z domu, za pomocą kilku klików a pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin (do 35 tys zł)
 • Oprocentowanie: już od 3,99% (RRSO12,02%)

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy w Santander
Santander Consumer Bank
Kredyt samochodowy

 • Wysokość kredytu: do 100% ceny pojazdu wraz z ewentualnymi kosztami okołosprzedażowymi i okołokredytowymi
 • Okres spłaty kredytu: od 6 miesięcy do 8 lat
 • Atuty oferty:
  Możliwość zakupu samochodu nowego lub używanego dowolnej marki, motocykli i skuterów, możliwość skredytowania auta sprowadzonego z zagranicy jak i zakupu pojazdu od osoby fizycznej
 •   Rata już od 249 zł (RRSO 11,72%)
  Respektowanie wszystkich źródeł dochodu

Więcej informacji: Kredyt samochodowy w Santander Consumer
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 319)
ANDRZEJ [2018-09-17 21:47:40]
KOCHANI. PRZYJMIJCIE TAKĄ ZASADĘ - KAŻDĄ ZAKOŃCZONA TRANSAKCJA, KAŻDY SPŁACONY KREDYT, KAŻDA ZAKOŃCZONA SPRAWA FINANSOWA MUSI ZOSTAĆ POTWIERDZONA PRZEZ BANK NA PIŚMIE. ODKĄD STOSUJĘ TĄ ZASADĘ NIE ŚCIGAJĄ MNIE W NIEUZASADNIONYCH SPRAWACH JAK TO KIEDYŚ ZA RZEKOME 22g BANK /ALE INNY/ ŚCIGAŁ MNIE PO 8 LATACH.
Leszek [2018-09-17 21:35:50]
Jestem u nich klientem ponad 11 lat /karta kredytowa. Wcześniej było to AiG. Okazuje się, że nasza współpraca właśnie się kończy. Z końcem roku rozwiązuję z nimi umowę. Bank jeśli chodzi o łatwość kredytu to in + natomiast szybkość i kontrola przelewów więcej niż do bani. Aby zalogować się do nich to tragedia.Zgłaszałem problem kilkakrotnie i bez efektu. Chcę jeszcze trochę pożyć a stres powodowany przez nich skraca mi życie. Tak olbrzymi bank a kontakt internetowy gorzej niż z bankiem spółdzielczym. Kto chce dłużej pożyć - NIE POLECAM !
Gosia [2018-09-08 22:42:53]
Nigdy , przenigdy nie wezmę już nic na raty - w tym przypadku był to tv i pralka na kartę kredytowa, pani z punktu santandera wyliczyła w media markt ratę , spłacałam te kwotę , po zapłaceniu przeze mnie pierwszej raty okazywało się zazwyczaj jednak , ze brakowało ok 40 zł , miało to trwać 2 miesiące , trzecia rata miała być już prawidłowa, wyrównać się, tak powiedziała pani na infolini . Było to jednak nieprawda, tak wiec do moich 7 rat doliczone zostało za każdym razem 40 zł . Panie na infolini to wielkie nieporozumienie , nic nie wiedza, każda mówiła inaczej, w media market tak samo, mówiono mi tylko ze są nalicZane odsetki, dlatego ze nie płace w terminie, co nie było prawda. Spłacałam Już od trzeciej raty kwotę powiększona o 40 zł, spłaciłam wszystko , zlikwidowałam kartę , opowiedziałam pani w punkcie banku , tez pozostała niewzruszona ,miesiąc trzeba czekać na potwierdzenie jak się usunie kartę , nie polecam , teraz się okazało ze santander przejął wbk w którym obecnie jestem ,na pewno zmienię bank na inny, Bo jeśli w tak małej kwestii zostałam oszukana na te 300,400 zł to co by było jakbym brała kredyt na dom, mieszkanie.
magda [2018-08-02 13:35:40]
Witam serdecznie! Czytam opinie Państwa i zgadzam się całkowicie z państwa zdaniem.Każdy z nas zmuszony jest w swoim życiu kredyt i w Santander można uzyskać dużo łatwiej ale niestety za to się płaci i to nie mało.Ja jestem już bogatsza w doświadczenie i chciałam innych ostrzc przed dodatkowymi kosztami-kredyt= odsetki = prowizja jaką nalicza bank-ok.ale nie dajcie się Państwo naciągnąć na pakiet USŁUG BANKOWYCH+POMOC NA ZAWOŁANIE to są dodatkowe opłaty nie dajcie się Państwo w to wrobić bo jeżeli birzecie kredyt np.na 36 miesięcy to są duże pieniądze ,ja się zorientowałam za póżno prawie przed spłatą i z tych końcowych miesięcy zrezygnowała(należy pisemnie w banku złożyć rezygnację z takowych usług .Mnie pozosało przy spłacie kilku rat w kieszeni 50 zł,a przy spłcie całego kredytu to jest pokażna kwota.Cieszę się że mogę Państwu pomóc na podstawie swojego doświadczenia:))Pozdrawiam serdecznie!!!
Maya [2018-08-02 12:38:23]
Dla pokrzywdzonych... Proszę zrobić kopię i wysłać, lub zanieść do rzecznika praw obywatelskich w swoim mieście. Mnie pomógł nie raz. I tym razem to zrobie. Z poważaniem.
Maya [2018-08-02 12:34:46]
Musze wydać osąd o tym banku. Brałam kredyty, spłacałam je, potem nowa umowa i spłata do listopada. A tu... przysyłają mi monit... z zeszłej umowy. Szlag mnie trafia! trzeba ponownie dać znać urzędnikowi rzecznikowi. Nigdy więcej tegoż wrednego banku!
Diablo [2018-07-25 11:25:54]
UWAGA OSZUSCI!!! Karta kredytowa mediamarkt splacona duzo wczesniej. Bylem w oddziale zamknac ja, pani powiedziala ze mam jeszcze 12 zl do zaplaty odsetek. Oczywiscie wplacilem i myslalem ze temat zamkniety. A tu niespodzianka, po 4 miesiacach przychodzi mi pismo ze mam zaplacic jeszcze 136 zl odsetek. ZA CO? ZA SPALACONY KREDYT I ZAMKNIETA KARTE???
Devil [2018-07-19 06:18:13]
Witam. Jeżeli jesteś zainteresowany pozwem zbiorowym najlep jak najwięcej osób które naprawdę zostały poszkodowane przez bank w sytuacjach które zostało opisane proszę o kontakt mailowy Devilmycrey@wp.pl
Devil [2018-07-19 06:18:06]
Witam. Jeżeli jesteś zainteresowany pozwem zbiorowym najlep jak najwięcej osób które naprawdę zostały poszkodowane przez bank w sytuacjach które zostało opisane proszę o kontakt mailowy Devilmycrey@wp.pl
Devil [2018-07-19 06:17:46]
Witam. Jeżeli jesteś zainteresowany pozwem zbiorowym najlep jak najwięcej osób które naprawdę zostały poszkodowane przez bank w sytuacjach które zostało opisane proszę o kontakt mailowy Devilmycrey@wp.pl
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 319

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy