Kredyt BPH - Tani Kredyt w Banku BPH - OPINIE
bph

Bank BPH
powstał w lutym 1989 roku jako jeden z dziewięciu banków komercyjnych wyodrębnionych ze struktur NBP. W grudniu 2001 roku, w wyniku połączenia Banku Przemysłowo-Handlowego SA i Powszechnego Banku Kredytowego SA w Warszawie, powstał trzeci pod względem aktywów i funduszy własnych Bank w Polsce – Bank BPH PBK. W listopadzie 2005 roku Bank BPH znalazł się w Grupie UniCredit, w następstwie transakcji nabycia większościowego pakietu akcji HVB przez UniCredit. W listopadzie 2007 roku nastąpił podział Banku BPH i włączenie jego większej części do Banku Pekao S.A. Kolejnym punktem zwrotnym w historii Banku BPH było nabycie w czerwcu 2008 roku przez GE Money (część koncernu General Electric) od UniCredit większościowego pakietu akcji Banku BPH.

Bank BPH - Aktualna Oferta:

bph
BPH
Kredyt Gotówkowy

  • Wysokość kredytu: od 1000 zł do 60 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 8 lat
  • Atuty oferty: kredyt dostępny przez Internet, bez wizyty w Banku; szybka decyzja kredytowa; wysokie zdolności kredytowe; wcześniejsza spłata bez opłat; bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń;

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy BPH

bph
BPH
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)

  • Wysokość kredytu: od 24 000 zł do 96% wartości nieruchomości dla PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 40 lat dla kredytów w PLN
  • Atuty oferty: szybka decyzja kredytowa, wysokie zdolności kredytowe, bez zaświadczeń dla zawodów zaufania publicznego; 0 zł za przewalutowanie; wakacje kredytowe nawet do 3 miesięcy

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy BPH
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 107)
Pani [2016-09-22 19:47:11]
Ten bank nęka mnie telefonami od wielu tygodni, próbując wyłudzić dane osobowe w celu "przekazania ważnej informacji", najprawdopodobniej w celu wciśnięcia kredytu.Pomimo moich próśb o zaprzestanie telefonowania, dzwonią po kilka razy dziennie. Koszmar i chamstwo.
anonim [2016-09-11 14:50:37]
BANK BPH ŻENADA Witam wszystkich zainteresowanych, chciałbym się podzielić swoim nie miłym doświadczeniem z ww. Bankiem, mianowicie interesowało mnie skonsolidowanie kredytu gotówkowego i zadłużenie dwóch kart kredytowych. Zadzwoniłem na infolinię podałem wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły wszystkich produktów ,które miały by być skonsolidowane ,wszystkie dane zostały wprowadzone do systemu i po chwili oczekiwania wstępna decyzja pozytywna jak najbardziej Pani z którą rozmawiałem poprosiła mnie o wybranie placówki banku i dostarczenia zaświadczenia o wysokości dochodów. Następnego dnia z oddziału banku,który wybrałem zadzwonił do mnie doradca i poprosił o skan zaświadczenia o zatrudnieniu zrobiłem skan plus dodatkowe dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz moje dochody i wysłałem e-mail ,doradca poinformował mnie że wszystko otrzymał dnia następnego sporządzi wniosek i odeśle do centrali BANKU do końcowej weryfikacji,okres oczekiwania na decyzję ok trzech dni roboczych ,ponieważ dochody uzyskuję za granicą,ale BANK jak najbardziej akceptuje takie dochody.P o trzech dniach zadzwoniłem do doradcy ,który zajmował się wnioskiem zapytałem czy już jest decyzja kredytowa usłyszałem nie że wniosek cały czas jest jeszcze weryfikowany dnia następnego usłyszałem taką samą historie czekałem tydzień po czym otrzymałem informację o decyzji odmownej ponieważ nie można potwierdzić numeru tel. mojego pracodawcy.Zadzwonił do mnie doradca ,który zajmował się moim wnioskiem i zaproponował złożenie kolejny raz wniosku za pośrednictwem infolinii, i podanie dodatkowego numeru telefonu do pracodawcy ,bo być może osoba,która weryfikowała mój wniosek nie mogła się dodzwonić pod podany numer ,który znajdował się na zaświadczeniu.Tak zrobiłem podałem dodatkowo dwa numery telefonów,tym razem miało to trwać do dwóch dni. Ta sama historia kolejny tydzień decyzja negatywna brak możliwości potwierdzenia nr tel. pracodawcy.Pracuję 10 lat u obecnego pracodawcy ,który zatrudnia ponad 50 tyś pracowników w całej europie oczywiście moja umowa jest zawarta na czas nieokreślony,moja historia kredytowa wygląda bardzo dobrze spłacam kredyt gotówkowy oraz kredyt hipoteczny,wszystko jest obsługiwane terminowo i bez żadnych opóźnień, myślę że nikt nie próbował nawet potwierdzić mojego zatrudnienia telefonicznie, ale nie wiem po co ta cała gra dwa tygodnie czekania wysłałem kilka e-maili smsów wykonałem kilka telefonów po co to wszystko zmarnowany czas,można było na samym początku poinformować klienta nie ma takiej opcji i wszystko jasne ,a nie oszukiwać i ściemniać przez dwa tygodnie BANK BPH po prostu fair kompletna ŚCIEMA. Zdecydowanie nie polecam!!!
Tomasz [2012-10-03 09:17:13]
KPINA staram się o kredyt gotówkowy razem z żoną. wstępna decyzja pozytywna... i co z tego skoro czekam już 3 dzień a mój wniosek jest w trakcie weryfikacji. pytam czego, jakiej? Do pracy mojej żony dzwonili - wszystko ok. do mnie podobno dzwonili ale mój pracodawca twierdzi innaczej. Myslę że BPH robi wszystkich w balona - jak komuś zależy na szybkiej gotówce to polecam inny bank nie będę wymieniał nazwy bo mogą skasować tą opinie.
anik [2011-09-27 23:39:49]
Jeżeli macie tam kredyt to uważajcie przy takiej organizacji bank przestanie istnieć. Złożenie dokumentów i brak informacji przez dwa lub trzy miesiące daje do myślenia. Nie można ufać bankowi i zawierać z mni umowy na kilkadziesiąt lat, jeżeli obsługa jest na tak niskim poziomie. Nie mażadnej kontroli ani nadzoru nad tym co robią pracownicy. Kolekcjonowanie kolejnych dokumentów oraz gubienie wcześniej już dostarczonych to norma. Jeżeli ktoś z Państwa lubi być źle obsługiwany, lekceważony i traktowany jak idiota to życzę zdrowia.
dopix2 [2011-07-26 17:56:58]
analityk nie wiem co analizuje , chyba serfuje po necie , co jakiś czas wymyśla co raz to głupsze rzeczy . A miało być tak fajnie . Na marginesie dodam że miałem kredyt mieszkaniowy GE Money bank , który stał się częścią BPH , spłaciłem dwa lata szybciej , kupiłem drugą nieruchomość okazyjnie ( człowiek wyjeżdżał z tego kraju ; chyba dobrze zrobił) zapłaciłem gotówką i staram się o refinansowanie ( BIK -OK , dochody bardzo dobre ) .absurdem jest to że mój pracownik szybciej dostanie kredyt niż ja , kolejny miesiąc męczą jakimiś niezbędnymi dokumentami , strata czasu i energii .
Lu... [2011-06-04 10:16:32]
W miesiącu kwietniu 2011 złożyłam dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego w tym banku. Powiedziano, że wstępna decyzja kredytowa jest pozytywna i że po dostarczeniu dokumentów na ostateczną decyzję i podpisanie umowy będę czekała max 2 tygodnie, dziś rozpoczął się trzeci miesiąc oczekiwania a ja do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi... za to kazano mi, już dwukrotnie, dostarczyć kolejne dokumenty, których koszt wystawienia waha się w przedziale od 500 do 2000 zł, poza tym za wycenę mieszkania policzono mi ponad 600 zł bez możliwości przedstawienia własnego operatu szacunkowego od rzeczoznawcy...zapytałam więc, czy po dostarczeniu tychże dokumentów i wpłaceniu pieniędzy na wycenę decyzja będzie pozytywna, jaką usłyszałam odpowiedz ... że nie jest to absolutnie pewne, że będzie pozytywna, zadając kolejne pytanie "czy w takim razie, jeżeli będzie negatywnie, zwrócicie mi koszty wyceny ?"otrzymałam odpowiedz, że ten koszt nie jest zwracany!!!!A żeby było lepiej, fachowiec mający wystawić dokument, którego wymaga bank, powiedział, że w całej swojej karierze, nie spotkał się z osobami, które musiały dostarczać do banku takie dokumenty jeszcze przed podjęciem decyzji przez bank!!! Masakra !!!Robią z ludzi debili i kretynów, a osoba sprzedająca mieszkanie po tylu miesiącach oczekiwania ma dość i znajduje innego nabywcę!!!Poza tym doprosić się doradcy o uzyskanie jakichkolwiek informacji na temat etapu na jakim znajduje się wniosek to jakaś wielka łaska z jego strony !!!Nie polecam absolutnie tego banku, strata czasu i nerwów !!!
Rob [2011-05-18 14:08:06]
Mam u nich niestety kredyt na mieszkanie - istny koszmar. Komunikacja z nimi - tragedia. Minimum 30 minut na telefonie żeby cokolwiek załatwić, po czym dowiaduje się człowiek że w innej komórce banku która jest potrzebna do obsługi twojej sprawy nikt nie odbiera telefonu. Gubią wysłane do nich dokumenty (ZAWSZE proście o skany dokumentów z datą i podpisem pracownika placówki banku który skanuje i je przyjmuje!), po czym bezczelnie naliczają opłaty za niedosłane dokumenty. W moim przypadku potwierdzenie dokonania opłaty polisy mieszkania przepadło, zostało im wysłane za pośrednictwem portalu ponownie, po czym po 2 tygodniach nie rozpatrzyli tej sprawy i naliczyli dodatkowe opłaty za moją zwłokę (której nie było, skan został wysłany dzień po otrzymaniu pisma z banku). Podczas rozmowy konsultant najpierw powiedział że wszystkie dokumenty dostali, a potem po pytaniu o naliczeniu dodatkowej opłaty stwierdził że nie widzą skanu w mailu który przysłałem. KOSZMAR. Pozwalają sobie na wysyłanie powiadomień pocztą z opóźnieniem ok 2-3 tygodni (szczególnie jeśli opóźnienie jest im na rękę). Są w stanie nawet jawnie oszukiwać (w moim przypadku podali mi zupełnie inną datę otrzymania informacji z wydziału ksiąg wieczystych niż ta którą w tzw. "zwrotce" otrzymał ów wydział z banku [w tym przypadku wszystko potwierdzone stemplem banku z datą o otrzymaniu pisma]). Bank poniżej wszelkiej krytyki, będę starał się jak najszybciej przenieść kredyt do innego banku.
SAMANTA [2011-05-06 16:48:34]
Bank żyje na tym,że nie czytamy umów, a pracownicy przy braniu towaru nie informują. Ty raty spłacasz i myślisz ,że wszystko cacy, a za jakiś czas przychodzi list,że jesteś winny 30zł. Przysyłają Ci aneks, kartę, których nie chcesz. Brałam na raty w wielu bankach, ale ten jest najgorszy. Bank za wszelką cenę chce zdobyć klienta.Bank schodzi na psy od "następstwa prawnego". Raty wszędzie, byle nie tam. Jak czytam te opinie, w większości negatywne to mam wrażenie ,że albo nikt tego nie czyta, bo nic się nie zmienia, albo bank ma w głębokim poważaniu klienta.
?? [2011-04-27 11:40:02]
mam kredyt gotowkowy w bph, chcialabym splacic go calkowicie; w umowie mam zastrzezenie, ze musze poinformowac bank na 3 dni przed planowana calkowita splata; moze ktos splacal u nich tak kredyt? wystarczy teleonicznie czy trzeba to zrobic pisemnie? z gory dzieki za info
karol [2011-04-23 10:42:50]
jestem wciaż jeszcze klientem tego banku z krótką przerwą od 1998 roku do czasu fuzji bank był rewelacyjny pod każdym względem obsługa produkty, klient czuł się doceniony po krótkiej przerwie kiedy klienci zostali podzieleni ja trafiłem do pko sa czym prędzej starałem się o powrót do "mojego" banku. To jednak już inna instytucja obsługa poniżej średniej, przestarzały system informatyczny brak odpowiedzi kredyty najdroższe na rynku chyba, podrzędny bank byle jaki pod każdym względem OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 107

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy