Bank Zachodni WBK - Aktualna Oferta


Bank Zachodni WBK S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych. Bank należy do największych polskich banków - jego fundusze własne przekraczają 2 miliardy złotych, a aktywa wynoszą 25 miliardów złotych. Największym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Grupa Allied Irish Banks, posiadająca 70,5 procenta akcji. BZ WBK S.A. jest jednym z pięciu największych w Polsce emitentów kart płatniczych. Do tej pory wydaliśmy ponad 1,1 miliona kart, co oznacza, że mamy blisko 7,5 procentowy udział w tym rynku.


Bank Zachodni WBK
- Aktualna Oferta:

Bank Zachodni WBK
Kredyt Gotówkowy

  • Wysokość kredytu: od 1 000 zł do 150 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 6 lat
  • Atuty oferty: minimum formalności, teraz oprocentowanie niższe nawet o 50% dla rzetelnych klientów;

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy BZ WBK
Fortis
Bank Zachodni WBK
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, EURO)

  • Wysokość kredytu: do 100 % wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty: bank honoruje dochody z działalności gospodarczej prowadzonej i zarejestrowanej za granicąWasze Opinie (liczba komentarzy: 80)
Marax [2018-06-26 11:09:52]
Ubiegam się z żoną o kredyt hipoteczny na zakup domu. Wniosek złożony w połowie maja, do tej pory brak decyzji kredytowej, przy zapewnieniach doradcy w dniu składania, że zajmie nam to maksymalnie miesiąc. Dzisaj zaczyna się siódmy tydzień oczekiwania na decyzję. SZCZERZE ODRADZAM korzystanie z usług tego banku!!!!
edi [2018-05-17 21:11:45]
Witam nie słuchajcie bzdur bzwbk bardzo dobry bank po 10 dniach dostałem kredyt hipoteczny jestem klijentem banku i polecam bank
Przemek34 [2017-11-14 17:20:57]
Co się dzieje z tym bankiem, zmieniły się władze banku ? W oddziałach czeka się godzinami w 3 osobowych kolejkach, doradca online praktycznie nie działa a jak już uda się połączyć to odsyłają na infolinie po kolejnych godzinach oczekiwania.... Arka BZWBK oszukuje swoich klientów. Ludzie czas uciekać z tego banku. Konkurencja nie śpi i chętnie Nas przejmie
Marta [2017-09-01 16:17:14]
Bałagan w tym banku jest nie do ogarnięcia. Inna kwota przy decyzji inna potem ostatecznie przy podpisywaniu. Gdybym miała jeszcze czas na zmianę to na pewno bym to zrobiła. A za 3 lata z pewnością refinansowanie, żeby już z nimi nie być.
Natalia [2017-05-18 17:00:58]
Od 27 Marca Chodzę I Załatwiam Kredyt Na mieszkanie. Nie dość, że mnie nie poinformowano o wszystkich dokumentach, które są potrzebne, to jeszcze na kontakt z ich rzeczoznawcą czekałam 3 tygodnie. Przez co moj pierwszy wniosek sie pezedawnil i musialam podpisać nowy. Opiekunka stwierdziła, że na decyzję czeka się maks 2 tygodnie. Za półtora tygodnia odbieram mieszkanie, a z banku nadal nie mam decyzji. To jest już wręcz groteskowe.
sekaczyk [2017-04-12 09:58:50]
Od 16 lat jestem związany z tym bankiem. Miałem konto firmowe o nieatrakcyjnych prowizjach. Poszedłem więc do oddziału, żeby zaproponowano mi jakieś lepsze warunki. Owszem zaproponowano takie, że miałbym konto za darmo, wystarczyło trzymać się określonych, łatwych do spełnienia zasad. Zapomniano dodać, że taka przyjemność kosztuje 150zł. Na moje pytanie, czemu pobrano tak wysoką prowizję, urzędniczka oddziału 44 w Warszawie odpowiedziała bez żenady, że tak przewiduje tabela prowizji. No cóż, z ludźmi o moralności kieszonkowca nie zwykłem dyskutować. Ja ich omijam. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, że za zmianę taryfy na lepszą jestem tak karany. Oprócz podjęcia decyzji o zamknięciu konta firmowego, zamknę w ciągu 8 tygodni konto osobiste. Moje dorosłe i ponadprzeciętnie sytuowane dzieci (ukończone szkoły wyższe z wynikami celującymi, praca w IT) już i tak kwękały na wysokie koszty trzymania pieniędzy w BZWBK, ale siłą przyzwyczajenia jeszcze trwały przy tym banku. Na wieść o takim potraktowaniu ich ukochanego tatusia i jego planach następnego dnia zaczęły zakładać konta u konkurencji. Mnie też tam ściągną. Szacuję, że bank straci wpływy na kilkaset tysięcy rocznie. Zapewne jeszcze oswobodzi mnie z jakichś prowizji za zamykanie kont, ale to i tak będzie to jego łabędzi śpiew. Ja zaś poczuję się lepiej.
Klient [2016-11-19 20:32:17]
Czekałam 90 minut w kolejce ponieważ pierwszeństwo mieli klienci firmowi ! Zgroza nie bank !
malinaa1000 [2016-08-25 15:45:10]
Zgadzam się z 'Ciacho. Ja miałam konto w PKO BP od 7 czy 8 lat. Na początku uruchomiłam jakiś debet, kredyt odnawialny, w końcu kredyt gotówkowy.. Wszystko zawsze na czas spłacałam. Przyszedł czas na kredyt hipoteczny i niestety odmowa. Pomimo wysokich zarobków gdzie zdolność miałam na ok 100tys więcej. Inne banki z szeroko otwartymi ramionami mnie przyjmowały. Wybrałam BZWBK ponieważ dostałam tam najlepsze warunki. Decyzję dostałam w 9 dni roboczych po złożeniu kompletu dokumentów (co zrobiłam od razu) więc wszystkie formalności załatwiłam w 2 tygodnie! Nie wiem dlaczego banki w których ma się konto, tak niechętnie udzielają kredyt hipoteczny. Znam wiele takich przypadków (w sumie to każdy, kto wśród znajomych starał się o kredyt). Nie mam pojęcia co to za moda...
Ciacho [2016-07-25 08:53:29]
Powiem tak, gdzie nie założyciel konta i nie wezmiecie kredytu będzie tak samo!!! Ja tak zawiodłam się na PKO SA gdzie kredyty spłacane itp a kredytu hipotecznego nie dadzą gdzie inne banki przyznały. Więc w kazym banku widzę podobnie.
eks-klientka [2016-05-07 18:24:12]
Dziś musiałam ZAPŁACIĆ 20 ZŁOTYCH za zastrzeżenie utraconego dowodu przy zastrzeganiu utraconej karty jest absolutnie oburzające i jest ewenementem w skali kraju. Jestem ich klientem od dawna i niestety za długo przymykałam oko na horrendalne prowizje i ukryte koszty. W poniedziałek zamykam wszystkie konta i lokaty. Gratuluję podejścia do klienta.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 80

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy