Kredyty Dla Firm - WASZE Opinie, Ranking 2017
Kredyty firmowe to kredyty, udzielane firmom przez banki różne cele. Kredyty obrotowe i odnawialne dla firm przeznaczone są głównie do finansowania bieżących potrzeb, zwiększenia środków firmy na finansowanie majątku obrotowego. Natomiast kredyty hipoteczne i inwestycyjne dla firm służą finansowaniu nakładów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, których celem jest stworzenie nowego lub powiększenie istniejącego majątku trwałego. Oprócz kredytów dla firm ciekawym rozwiazaniem pozwalającym na finansowanie potrzeb firmy jest także leasing.

Jaki bank wybrać, który kredyt jest najlepszy dla mojej firmy?

Nie ma na to jednej odpowiedzi gdyż, każdy firma jest w innej kondycji finansowej. Najwięcej zależy od zdolności kredytowej Twojej firmy tzn. czy jej dochody są wystarczające, by pokryć koszty związane z jej bieżącą działalnością oraz regularną spłatę raty kredytu i innych ewentualnych zobowiązań. Inne istotne rzeczy to: forma prawna firmy, długość okresu istnienia firmy (prowadzenia działalności), branża itp. Ważny jest też jaki jest cel twojego kredytu (np. obrotowy na poprawę płynności finansowe, hipoteczno - inwestycyjny). 

Dlatego też najlepsze wyjście to kontakt z przedstawicielami poszczególnych banków (przedstawienie im szczegółów odnośnie działalności Twojej firmy i jej finansów) poprzez formularze kontaktowy. Złożenie takiego wniosku nie wymaga jakichkolwiek zobowiązań. Natomiast doradcy kredytowi banków oddzwonią w dogodnym dla Ciebie terminie, wyliczą Ci zdolność kredytową, dowiesz się jak duży kredyt otrzymasz przedstawią Ci symulację spłat rat kredytu - oczywiście wszystko bezpłatnie.

RANKING - Najpopularniejsze kredyty dla firm.


FM Bank
Kredyt ekspresowy

 • Wysokość kredytu: do 7000 zł
 • Okres spłaty kredytu: do 2 lat
 • Atuty oferty:
  Bez poręczycieli i zabezpieczeń. Bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Bez konieczności wykazywania dochodu. Szybka decyzja kredytowa podejmowana w oparciu o zeznanie podatkowe za zeszły rok finansowy. Kredyt również dla firm na karcie podatkowej.

Więcej informacji: Kredyt ekspresowy FM Bank
FM Bank
Kredyty dla firm

 • Wysokość kredytu: do 300 000 zł (do 60 000 zł bez zabezpieczeń)
 • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
 • Atuty oferty:
  Bogate doświadczenie w finansowaniu małych przedsiębiorstw. Do 60 000 zł bez konieczności wykazywania dochodu. Unikatowa forma oceny zdolności i wiarygodności klienta.

Więcej informacji: Oferta kredytowa dla firm
mBank
mBank
Limit kredytowy (waluta: PLN)

 • Wysokość kredytu: do 10 000 zł na karcie kredytowej lub kredycie w rachunku - udzielany jest na rachunku mBiznes Konto
 • Okres spłaty: -
 • Atuty oferty:W chwili składania wniosku o konto możesz wnioskować o przyznanie limitu kredytowego do 10 000 PLN, niezależnie od okresu prowadzania przez Ciebie działalności! Limit zostanie przyznany bez konieczności przesyłania dokumentów finansowych firmy, po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z otwarciem rachunku bieżącego mBIZNES konto.

Więcej informacji: Limit kredytowy w mBiznes Koncie
mBank
mBank
Kredyt hipoteczny dla mikrofirm (waluta: PLN, CHF, EUR ,USD)

 • Wysokość kredytu: do 4 000 000 zł, na dowolny cel
 • Okres spłaty: do 20 lat
 • Atuty oferty:z mechanizmem bilansującym w PLN (sam zdecydujesz o wysokości oprocentowania Twojego kredytu), ratę kredytu wliczysz w koszty prowadzenia działalności

Więcej informacji: Kredyt dla mikrofirm mBank
Getin Bank
Getin Bank
Kredyt hipoteczny dla firm (waluta: PLN)

 • Wysokość kredytu:  do 50% wartości nieruchomości, stanowiącej zabezpieczanie
 • Okres spłaty: do 20 lat
 • Atuty oferty: Uproszczona forma badania zdolności kredytowej - minimum formalności - wystarczy oświadczenie o wysokości uzyskiwanego dochodu, możliwość zabezpieczenia na kilku nieruchomościach

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny dla firm GetinBank

Zobacz także ofertę leasingu dla firm.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 26)
Davis [2018-10-16 18:07:59]
Czy masz jakieś problemy z pożyczkami finansowymi? lub potrzebujesz szybkich pożyczek, aby oczyścić swój debet i wrócić do pracy po oprocentowaniu 3%. Jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez nasz e-mail poniżej: davispasicalloanlender@gmail.com Podaj poniższe informacje. 1) Imiona i nazwiska: ............ 2) Płeć: ................. 3) Wiek: ........................ 4) Kraj: ................. 5) Numer telefonu: ........ 6) Zatrudnienie: .............. 7) Miesięczny dochód: ...... 8) Wymagana kwota kredytu: ..... 9) Czas trwania pożyczki: ............... 10) Cel pożyczki: ........... Dziękuję Ci.
Tony Rock [2018-10-04 00:41:11]
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której naprawdę potrzebujesz? Czy myślisz dzisiaj o tym, jak uzyskać pożyczkę prawną? Myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz zapłacić czesne? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć Twoje życzenia. Pomożemy Ci we wszelkiego rodzaju pożyczkach. Kredyty kredytowe, pożyczki na działalność gospodarczą i pożyczki studenckie? Udzielamy pożyczki prywatnej w jakiejkolwiek formie Pożyczka o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami przez e-mail {fhacyberservics@gmail.com} INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIORÓW: Kwota kredytu: Nazwa pożyczkobiorców: Dane kontaktowe kredytobiorcy: Ty i państwo: Miasto: Narodowość: Finansowanie pożyczki: Czas trwania pożyczki: Status cywilny: Łata: Seks: Miesięczny przychód: E-mail: fhacyberservics@gmail.com Numer telefonu: +1903) 568-0039 Pan Tony Rock Konsultant generalny
anonim [2018-09-08 12:16:55]
AFORTI FINANCE - KREDYT FIRMOWY Mamy finansowanie dla Twojej firmy: - nawet do 100 000 zł - okres pożyczki - do 24 miesięcy! - decyzja już w 1 godzinę - minimum formalności http://tathagata.ebrokerpartner.pl/short/5241v
ArteCreo [2016-08-02 19:00:43]
Przed udaniem się do banków zalecam najpierw kontakt z doradcą finansowym, który pomoże wybrać najlepszą ofertę spośród kilkunastu banków.
mati [2012-06-18 21:06:23]
W Idea Bank starałam się o kwotę 10 000 na rozwój firmy. Zażądano hipoteki....Dałam hipotekę, a kredytu i tak nie dostałam bo czysty BIK. Teraz czekam na wizytę w mojej firmy kogoś z fmBanku, ale myślę, że też nie dostanę, potwierdza się wszystko co jest tu napisane o tym banku. Miało być szybko, a czekam drugi tydzień....W tym czasie "zawiesiły" się moje plany nie wiem na jakie działania mogę sobie pozwolić bo każdy ruch liczy sie z inwestycją.
Łukasz [2011-06-05 11:47:55]
uwazajcie na idea bank,zloylem u nich wniosek o kredyt mam dzialanosc 17 misiecy ale po dwoch dniach okazało sie ze pani z tax care ktory nalezy do idea bank powiedziala mi ze mam komornika,tylko ja jej mowilem ze ja zakladam firme komornicza zle uslyszala i wmawiala mi ze mam kom porazka OMIJAJCIE IDEA BANK I TAX CARE Pozdrawiam Łukasz Katowice
Fines [2011-05-01 11:07:34]
Jeżeli szukasz kredytu dla firm to najlepiej uzyskać informację u pośrednika, który może zaoferować oferty kilku banków. Często jest tak, że tacy mają lepsze warunki niż w okienku bankowym. Ja polecam Fines (http://www.fines.pl/?p=85&lang=pl), wystarczy wysać sms o treści "k" na numer 601 464 701 - oddzwonią. Pozdrawiam!
Anna55 [2011-02-24 11:23:04]
Nie polecam Kredytu dla firm w Polbanku.W trakcie spłaty doszły nowe opłaty: Pierwsza to kara za brak obrotów na koncie. Biorąc kredyt nikt nie wymagał przeprowadzania obrotów przez konto. Doradcy informowali że, otwierane konto, to taki martwy twór i należy go traktować jako dodatek. Jednak Bank wpadł na pomysł, skąd pozyskać depozyt i nagle postawił wymóg przeprowadzania obrotów na kontach firmowych. Niedawno zmienili też, tabelę opłat i prowizji. Nikogo nie informując. Tym samym, jeżeli się spóźnisz choć jeden dzień z ratą lub masz niedopłatę- pobierają opłatę 100zł. A jak wpłacasz u nich w oddziale ratę pobierają opłatę za wpłatę. Dodam iż, te zmiany wprowadzili w takcie splaty. Powiem tak: Ten Bank szuka kasy za wszelką cenę i greckim sposobem oszukuje i kłamie swoich Klientów, wyłudzając dodatkowe opłaty.
doradca [2011-01-24 12:23:32]
Pożyczka hipoteczna na oświadczenie do 50% wartości nieruchomości. Minimum 2 lata prowadzenia działalności.
Ewa [2011-01-18 17:21:43]
Zapraszam po kredyt do Polbanku
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 26

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy