Kredyt Konsolidacyjny - RANKING 2018, Wasze Opinie
Najlepszy Kredyt Konsolidacyjny - Ranking Październik 2018 r. (data aktualizacji: 02.10.2018 r.) i Opinie. Najnowsze wyniki: 1. Alior Bank - Pożyczka Konsolidacyjna 2. PKO BP Pożyczka Konsolidacyjna

Kredyt konsolidacyjny
służy do spłacenia innych drogich kredytów – gotówkowych, samochodowych, ratalnych itp. Dzięki niemu można też pozbyć się drogiego kredytu mieszkaniowego (kredyt refinansowy) czy zadłużenia w karcie kredytowej. Zaciągając kredyt konsolidacyjny można znacznie obniżyć swoje koszty zadłużenia i miesięczne obciążenia z tytułu zaciągnietych kredytów. Kredytobiorca zyskuje także wygodę – spłaca tylko jedną ratę w miesiącu, zamiast kilku.

RANKING - Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne

Z naszego rankingu dowiesz się, do których banków i doradców kredytowych, w ostatnich 30 dniach, nasi użytkownicy wysłali najwięcej wniosków o konsolidację swoich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny.

Bieżace wyniki:
  1. Alior Bank - Kredyt Konsolidacyjny - 29.3%,
  2. PKO BP - Pożyczka Konsolidacyjna - 25.3%,
  3. T-Mobile Usługi Bankowe - Kredyt Konsolidacyjny - 20.3%,
  4. Pozostałe banki - 15.2%,
Kredyt konsolidacyjny hipoteczny (z zabezpieczeniem hipotecznym) czy kredyt konsolidacyjny gotówkowy (bez zabezpieczenia hipotecznego) ?

Hipoteczny kredytu konsolidacyjny to kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Nie musi ona jednak koniecznie należeć do kredytobiorcy. Mając tak dobre zabezpieczenie bank może zaoferować dużo niższe oprocentowanie i długi okres spłaty (nawet 40 lat)Jest to na pewno dużo tańszy sposób na pozyskanie pieniądza niż dostępne na rynku szybkie konsolidacyjne kredyty gotówkowe.


Gotówkowy kredyt konsolidacyjny bez hipoteki
  to często jedyne wyjście dla osób nie posiadającyh nieruchomości. Jest on zazwyczaj wyżej oprocentowany (droższy) niż kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem hipotecznym, a okres spłaty tego kredytu na ogół jest stosunkowo krótki (poniżej 10 lat). Także maksymalne kwoty kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki są niższe.

PORÓWNANIE -  gdzie najłatwiej otrzymać  gotówkowy kredyt konsolidacyjny?
  1. Alior Bank - Kredyt Konsolidacyjny- (minimum formalności przy zawieraniu umowy, możliwość otrzymania dodatkowych środków na inne wydatki, niskie oprocentowanie RRSO - 7,55%;
  2. PKO BP - Pożyczka Ekspresowa - (kredyt bez poręczycieli i zabezpieczeń, bardzo długi okres spłaty, niskie oprocentowanie w promocji RRSO - 3,46%)

U dołu strony zobaczysz dyskusje na temat kredytów konsolidacyjnych.
Poniżej zostały zebrane linki do formularzy kontaktowych z doradcami kredytowymi czołowych banków zajmujących się konsolidacja kredytów :

Wasze Opinie (liczba komentarzy: 474)
Olga [2011-01-20 09:35:44]
Ja tez byłam w Getin Banku i to prawda,że na dzień dobry pytają sie o BIK!!!
edith [2011-01-19 20:49:31]
Do Doradcy. Często Pan pisze, ze Getin Bank daje kredyt konsolidacyjny nawet przy złej opini w BIK. Byłam w getin i niestety na dzien dobry mi powiedzieli, ze nie mam szans ( mam złą historie w BIK).... więc teraz nie rozumiem....Pozdrawiam.
krzysiek [2011-01-17 13:19:09]
Z tego co wiem, to open finance to grupa kapitałowa Getin Noble Bank, więc wszystkie wnioski są składane do tego właśnie banku, który najtańszy nie jest. Cyba, że się mylę...
Doradca [2011-01-15 22:01:16]
Ogolnie wszystkim szukajacym kredytu konsolidacyjnego na splate innych kredytow i obnizenie raty, jesli to tylko ma sie jakies zabezpieczenie polecam brac kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem , dlatego ze jest on duzo tanszy od gotowkowych kredytow konsolidacyjnych. Polecam takze bezplata pomoc niezaleznych doradcow Open finance. To nic nie kosztuje a doradca porowna wszystkie banki, sprawdzi zdolnosc i zobaczy czy wogole mozna liczyc na dostanie takiego kredytu.
Doradca [2011-01-15 21:57:26]
Olga: Jak wysokie zadluzenie, jak duze opoznienia, jakie dochody, czy macie jakas nieruchomość? Jak podasz te dane moze bede mogl cos doradzic. Ols: Jakie jest twoje zadluzenie chyba nie 1600 zł jak napisalas, to chyba pomylka?
Doradca: [2011-01-15 21:53:44]
Aszka, Monika: niestety na kredyt konsolidacyjny w bankach nie macie szans. mozna ewentualnie sprobowac w SKOKach niestety tam bedzie sporo wyzsze oprocentowanie niz w bankach. sprobujcie takze ponegocjowac w bankach w ktorych macie zadluzenia. moze sie uda rozlozyc kredyt na dluzszy okres czasu i przez to zmniejszyc wysokosc raty.
Doradca [2011-01-15 21:50:31]
Maria: Getin Bank najliberalniej liczy zdolnosc kredytowa, mozna tam dostac kredyt konsolidacyjny nawet bedac w BIK i majac spore opoznienia. Niestety oprocentowanie jest wyzsze w porownaniu do innych bankow udzielajacych hipotecznych kredytow konsolidacyjnych ale i tak sporo nizsze od od oprocentowania kredytow gotowkowych.
Doradca [2011-01-15 21:48:00]
Donia85: Bez hipoteki bez ciezko i sczerze mowiac nie polecam konsolidacji gotowkowych bo sa drogie. tylko konsolidacja hipoteczna realnie zmniejsz zadluzenie. chyba ze chcesz koniecznie to skonsolidowac to sprobuj w alior banku - bank ten ma najdluzszy kres splaty wiec rata bedzie najnizsza (link do wniosku masz u gory strony)
Olga [2011-01-13 18:02:37]
doradca:dziś z męzem bylismy w kilku bankach i odp.była negatywna.Nik nie chce udzielic kredytu bo są opóżnienia w spłacie i problem bo tylko mąz pracuje.Co robić?My koniecznie potrzebujemy konsolidacji!!!Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olga [2011-01-12 11:38:06]
Czy ktos wie ,jaki bank udzieli kredytu jesli jest sie w BIKu???
Strona opinii:   « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »
Wszystkich opinii: 474

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy