DnB Nord Kredyty - Aktualna Oferta, Opinie
dnbnord

Bank DnB NORD Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Po połączeniu z bankiem BISE (listopad 2007) specjalizacja Banku znacznie się rozszerzyła – w tej chwili DnB NORD obsługuje także małe i średnie firmy, klientów indywidualnych, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe i wspólnoty mieszkaniowe – oferując tym Klientom nowoczesne produkty i usługi bankowe.

Oferta DnB Nord - Kredyty:


kredyt mieszkaniowy dnb
DnB Nord
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 90% wartości nieruchomości
  • Okres spłaty kredytu: do 45 lat ( 30 lat dla działek budowlanych)
  • Atuty oferty: Brak prowizji za udzielenie kredytu, brak ubezpieczenia na życie, a także ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Bardzo konkurencyjne marże kredytowe (PLN, EURO).
  • PROMOCJA kredytów w EURO: marża nawet do 1.4% dla kredytów do 400 tys.PLN lub 1.2% dla kredytów powyżej 400 tys. PLN

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny DnB Nord

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez DNB Nord. Zadaj pytanie odnośnie oferty DNBNord (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Bankiem Nord. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 63)
GrzegorzK [2015-08-10 09:45:38]
Bank od pewnego czasu traktuje mnie w okropny sposób. Zwiększył mi marżę twierdząc, że nie posługuję się kartą kredytową co było warunkiem korzystania z mniejszej marży kredytu - jednak nie wziął pod uwagę moich wyjaśnień, że nigdy nie dotarł do mnie PIN do tejże karty. Mimo zgłoszenia tego faktu, bank nie przysłał mi nowego PINU tylko zwiększył marżę. Ponadto od pewnego czasu - czas oczekiwania na infolinii dla Klientów kedytów hipotecznych osiągał zawrotne długości. Czekał czasami nawet po godzinę na połączenie się. Bank zwiększył mi marżę, ale pozostawił usługi, za które musiałem dalej płacić jak karta kredytowa i inne rachunki. Następnie na infolinii wskazano mi w jaki sposób mam je wypowiedzieć, aby nie płacić. Po wypowiedzeniu zgodnie z zaproponowaną przez bank deklaracją dowiedziałem się dziś na infolinii, że nie mam już dostępu do infolinii i jedyne jak mogę zaczerpnąć informacji to w placówce banku (tylko JEDNA w całej Polsce - w Warszawie) lub pisemnie.
konos [2015-03-16 22:35:19]
nie polecam, szczegóły tutaj: http://samcik.blox.pl/2015/02/Bank-tlumaczy-sie-z-polityki-hakowej-i-zapowiada.html http://forum.gazeta.pl/forum/w,383,156393945,,DNB_Nord_szczuje_swoich_klientow_od_kredytow_.html?s=0 http://samcik.blox.pl/2015/02/Nieprzyzwoitosc-Bank-ostro-podnosi-klientom-raty.html
Oszukany 2 [2015-03-13 23:57:20]
Ja mam to samo, że niby nie spełniłem warunków promocji a pracownicy banku zapewniali, że musi się zgadzać bilans roczny wpłat na konto i nie będzie problemów. Wychodzi na to, że jednak nie i teraz zamiast 1,4 to będzie 3%. Takie rzeczy tylko w Polsce. To jest okradanie ludzi w biały dzień, bo inaczej tego nie można nazwać!!!
Łukasz [2015-03-08 10:58:03]
Mam podobną sytuację. Otrzymałem taki monit o nie przestrzeganiu zasad. Faktem jest że w ciągu czterech dokonałem transakcji karta w skrajnych dniach miesiąca. Tez uważam że nie jest to powód do podnoszenia marży. Pisałem wyjaśnienia, ale to nic nie dało. Tragiczny Bank, beznadziejni ludzie. Nie wspomnę o kompetencjach. Monit był napisany jak przez kogoś z zawodówki - brak konkretów i ogólniki. Dla mnie załamka.
Oszukany [2015-02-21 13:11:37]
Odadzam. DNB NORD ostatnio przeprowadził "akcję" anulowania warunków promocyjnych kredytów (promocyjnej marży banku) w wyniku niespełnienia warunków zawartych jednym z suplementów umowy (używanie karty, wpłaty na konto, utrzymywanie lokaty) Niekompetencja i brak profesjonalizmu pracowników. Raz warunki uznawane są za spełnione, chwilę później za niezrealizowane. Ewidentne naciąganie, ewidentna niekompetencja. Zamierzam dochodzić swoich praw w sądzie.
Konos [2015-02-10 17:41:48]
DNB NORD robi w konia swoich klientów. Chce odzysakc kapitał więć sprytnym "mykiem" (brak używania karty lub brak wpłaty na konto) podnosi marżę. Myslę, że wielu klientów weźmie kredyt w innych bankach byspłącić ten wxiety w DNB NORD. Brak profesjonalizmu. rk
zadowolony [2011-07-21 22:34:06]
Czytam te komentarze i jestem zdziwiony... nawet bardzo. U mnie szybko, sprawnie i bez problemu. Złożyłem wnioski do DnB i DB. Obie decyzje ok, więc "grymasiłem ;)". DnB spiął się i dał kredyt na super warunkach.Wyjątek??? Chyba nie.
bw [2011-07-02 12:26:27]
Muszę przyznać, że obsługa klienta po udzieleniu kredytu jest fatalna. Od kwietnia bank nie był w stanie obniżyć stopy procentowej po dostarczeniu uprawomocnionego wpisu do księgi wieczystej. Nie dostałem żadnej odpowiedzi na zgłaszany problem - oprócz, że sprawa jest w toku.
Nikowski [2011-05-31 15:14:36]
Odp dla Zygmunta. Ma Pan chyba wyjatkowe szczescie. Zadne procedury sie nie zmienilu i walcze juz z bankiem od 6 miesiacy o wpis do hipoteki, widomo bank zarabia na podwyzszonym oprocentowaniu. dokumenty, dokuemty i dokumenty. Nie wszystkie na raz,nie. Jeden po drugim. To zabiera wiecej czasu! W 100% zgadzam sie z Dawidem i to samo czuje. Podpisalem umowe, ale dzis robie wszystko aby refinansowac ten kredyt gdzie indziej. to chyba wystarczy jako argument?
Dawid [2011-05-11 23:40:25]
Moja historia wygląda tak: warunki kredytu spełnione na ho ho dużą kwotę, własna działka i mieszkanie za 200 tyś zł jako zabezpieczenie ewentualnie. Miało być 7 dni roboczych na decyzję ale jak to bywa - święta, majówka no i po 10 dniach roboczych i dziesiątków wykonanych telefonach do doradcy Pan łaskawie odebrał (pewnie dzwonek go męczył). Po czy Pan z rozbrajającą szczerością twierdzi mi, że ich bank może kredytować 60% budowy i najpierw muszę wydać 100 tyś zł by otrzymać kredyt 350 tyś zł. Pomyślałem na początku, że to program "Mamy Cię" ale ku mojemu zdziwieniu nikt się nie śmiał. Zmarnowałem 2 tygodnie czasu tylko po to by pan z banku zaproponował mi abym wydał swoje wirtualne chyba pieniądze bym mógł otrzymać kredyt - no tego jeszcze nie słyszałem jak żyję 30 lat. Nic, zadzwoniłem do Milenium i na wtorek mam podjechać podpisać już umowę (3 dni na decyzję) to jest tempo. Panowie z Milenium pośmiali się, że kolejny z DNB Noed do nich trafia. No Panowie analitycy z DNB NORD - powiem tak: "macie jak w Banku, że wyrobię Wam najgorszą opinię u znajomych pytających o dobry bank" ...jak w Banku !!! Dla mnie to analitycy z tego Banku muszą chyba zaczerpnąć świeżego powietrza bo zasiedzieli się we własnej rutynie. Panowie tylko tak dalej, a skończycie na pożyczkach typu Provident.Żegnam, nie zadowolony Klient ROKU.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 63

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy