Pekao SA - Oferta, Opinie
Pekao

Bank Pekao SA działa od 79 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Bank Pekao SA świadczy usługi dla około 5 milionów klientów, w tym ponad 250 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw oraz ponad 15 tysięcy dużych firm. Jest także wiodącym bankiem w Polsce i największym bankiem w Europie Środkowo - Wschodniej pod względem kapitalizacji.

Oferta Pekao - Kredyty:


pko
Pekao SA
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka Ekspresowa)



  • Wysokość kredytu: do 200 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 8 lat
  • Atuty oferty: Decyzja: 1 dzień; Brak wymaganego ubezpieczenia; Szybko i bez zbędnych formalności;

kredyt mieszkaniowy pekao
Pekao SA
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat (dla walut: 20 lat)
  • Atuty oferty: W ofercie również kredyt z dopłatami "Rodzina na Swoim; Szybkie rozpatrywanie wniosku; Zawieszenie spłaty (tzw. wakacje kredytowe) łącznie nawet na okres 12 miesięcy; Wysoka zdolność kredytowa; Korzystne warunki wcześniejszej spłaty

Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Pekao SA. Zadaj pytanie odnośnie oferty PKO SA (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z Pekao. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 72)
sylwek [2018-01-01 23:19:53]
Nie wiem, z jakich punktów korzystacie, ale je zmieńcie, bo wygląda na to, że nie trafiliście nigdy na człowieka, który pomógł udzielając kredytu. Wygodny kredyt na 30 lat tak, aby rata nie zabiła można spłacić, jeśli nam się polepszy nawet i w 5, 6 lat. Sami sobie go regulujemy tak naprawdę. Nie wiem, jak jest w innych, ale mnie odrzuciły wszystkie, tylko ten bank mi pomógł, choć łatwo nie było, bo prmoesa była na 3 miesiące, a mieszkania jeszcze nie... trafić na człowieka można, tylko trzeba próbować.
Mirand [2017-11-13 20:07:57]
Bardzo nie mila obsługa mydlenie oczu i wgl szkoda czasu na ten bank chciałem w całości spłacić ktedyt zaciagniety u nich to wnioski trzeba pisac brak mozliwosci przelewu przez internet tylko w placówce a tam schody jakieś wbioski płatne składane po 25 za sztukę. Pare kadnych lat u nich i kredytu hipotecznego nie dostanie się chodź zarobki netto(jak wymagaja) prawie 5 tysi kredyt u nich i powiedza ze na pewno a pozniej wymyślanie o biku o umowie na czas określony co placowka to inna gatka. Bylem w innym banku nie piwiem jakim . i tam pani decyzje wstępną załatwia w 5 dni i u niech nie bylo tych problemów. Odradzam Żubra z całego serca nie miła obsługa i do dupy bank uciekaj kto może
Jan Niezbędny [2017-08-28 00:11:28]
Nie wiem, jakie warunki kredytowe oferuje Pekao. Ale dla mnie ważne jest to, że jako jedyny bank w Polsce mają placówki czynne w sobotę. Parę razy skorzystałem będąc w krytycznej sytuacji. No i oddziały Pekao często czynne są w godzinach "frontem wobec klienta" - np. do 19.00.
Aga [2017-04-22 23:08:44]
Odradzam serdecznie i z dużym naciskiem! Jeśli oferta wydaje ci się atrakcyjna weź pod uwagę długość oczekiwania na decyzję, nerwy i koszty ukryte. Bank zgadza się na udzielenie ci kredytu, płacisz 700 zl za rzeczoznawcę, czekasz na niego miesiąc. Po czym zwykle okazuje się że twój dom jest zbyt drogi, nie taki, na złym terenie, nie masz połowy dokumentów (wypisu z gruntów, pozwolenia na zamieszkanie, pozwolenia na drogę, na zmiany i renowację i bóg wie co jeszcze...)!!! Masz wezwać kolejnego specjalistę rzeczoznawcę który wykona kolejny operat i wycenę. Płacisz ponownie. Efekt końcowy jest taki że po 2 miesiącach przepychanek jakaś idiotka czy idiota z tego banku tak cię juz zmęczy że idziesz do innego gdzie umowę podpisują w ciągu 3 dni. Masz 1500 zł i kilka miesięcy z życia w plecy. Siwe włosy pomijam. Idźcie od razu gdzie indziej. Szkoda czasu na ten PRL :/
Kristoff [2016-11-28 07:49:40]
Jeśli ktoś ubiega się o kredyt hipoteczny to niech uzbroi się w cierpliwość. Na decyzję czekam ponad miesiąc, a mówiono, że góra 5 dni roboczych. W międzyczasie Pani otrzymała ode mnie oferty z dwóch innych banków, które miała dołączyć do wniosku żeby bank zaproponował korzystniejszą ofertę, zatem czekam dalej.
Miss G [2016-11-18 00:01:41]
Dodam,że na weryfikację zdolności kredytowej nie czeka się 5 dni tylko 3 tygodnie jeśli zajmuje się tym Warszawa..dodam przy zarobkach wysoko powyżej średniej krajowej,wpłacasz kasę aby wyceniono nieruchomość i pan z firmy zewnętrznej zgłasza się po półtorej tygodnia,gdyż w banku źle podali numer telefonu,po wycenie kolejne 3 trwa debata czy marne 40 tysięcy na wykończenie oby nie jest za wiele i w między czasie nie mogą odszukać dokumentów...żenada...
Miss G [2016-11-17 21:33:18]
Kredyt hipoteczny -jakos udalo sie dostac, ale jesli chodzi o kredyt hipoteczny na wykonczenie-dramat!! trzy podejscia! nie jedna osoba juz by sie wycofala. za dodatkowe 200zl miesiecznie do raty okazalo sie, ze bank dyskryminuje kobiety,jako osoby glownie zarabiajace na rodzine, czepia sie wszystkiego co mozliwe, specjalnie zwleka z decyzjami, trzeba czekac tygodniami na decyzje na koncu jak juz jest przyznany to tydzien sie czeka na przygotowanie umowy a potem... okazuje sie ze nie moga znalezc dokumentow dodanych w poprzednim kredycie itd...oczywiscie w miedzy czasie caly czas oferuja kredyt gotowkowy na..oczywiscie wspanialych warunkach dla...banku a nie dla nas...droga przez meke z bankiem PekaO S.A!!!!!!!!!!!
Małgorzata [2016-10-27 18:19:08]
Pekao są -Unikać . Uciekać.kliant VIP nie ma żadnej zdalnej obsługi - wszystko w oddziałach. Każda sprawa załatwiana przez minimum godzinę choć pracownicy zapewniają ze tylko pół godzinki- a to już długo. Tylko 2 biura maklerskie w całej Warszawie - a tam po kilka godzin kolejek żeby cis załatwić i samo załatwianie ta ok godziny " bo takie mamy procedury". Karta debetowa od czasu do czasu po prostu nie działa i już, bez względu na kwotę środków, zatem bez innych kart nie sposób np opuścić hotelu czy supermarket z zakupami. W odpowiedzi na reklamacje piszą jak do petenta i nie oferuja nic. Ciagle obiecuje sobie znaleźć czas i poprze owoc rachunki z tego starego nieruchawego mastodonta
Anna [2016-10-12 19:38:50]
Do Piotra - wpis z 12.2015.BZDURY i KŁAMSTWA , nigdy w Banku Pekao SA nie było prowizji 6,25%!!!!Nawet przy kredytach gotówkowych takiej prowizji nie ma. Najwyższa prowizja od kredytu Hipotecznego to 1,90%.Jeśli piszesz to pisz PRAWDĘ!!!!
Anna [2016-10-12 19:33:18]
DO FIONY , opłaty na utrzymanie nie podniósł BANK !!!! tylko KNF nakazał bankom podwyższenie tych opłat o 150%.Jak nie wiesz o co chodzi to najpierw poczytaj a później pisz .
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 72

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy