BNP Paribas Bank - Oferta
bnp paibas

Fortis Bank Polska S.A.
– bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Głowny udziałowiec - Fortis Bank SA/NV - 99,1 % udziałów. Udziały tego banku (Fortis Bank SA/NV) w zostały przejęte przez rząd Belgii. W 2007 Fortis sfinalizował transakcję zakupu 100% akcji Dominet SA - właściciela Dominet Banku SA. Obecnie Fortis Bank należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas to największy bank w strefie euro pod względem zgromadzonych depozytów i, według Standard&Poor’s, jeden z sześciu najsolidniejszych banków na świecie. Zatrudnia ponad 200 tys. osób w 85 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

Kredyty Fortis Bank - Aktualna Oferta:
paribas fortis
BNP Paribas
Kredyty Hipoteczne (Kredyt Mieszkaniowy, Dwuwalutowy Kredyt Mieszkaniowy, Rodzina na Swoim)

  • Wysokość kredytu: do 90% wartości nieruchomości (kredyt z dopłatami Rodzina na Swoim do 100% wartości nieruchomości )
  • Okres spłaty kredytu: do 40 lat
  • Atuty oferty: Dwuwalutowy Kredyt Mieszkaniowy - kredyt zarówno w złotówkach, jak i w euro - w proporcji pół na pół; wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty rat kredytu; karencja w spłacie kredytu - możliwość czasowego zawieszenia spłat kapitału; akceptowanie dochodów z różnych źródeł - także zagranicznych

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy BNP Paribas Fortis
Paribas fortis
BNP Paribas
Kredyt gotówkowy

  • Cel: dowolny, spłata zobowiązań finansowych
  • Wysokość kredytu: do 75 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty:Bez obowiązkowych ubezpieczeń. Minimum formalności - wystarczy tylko dowód osobisty. Wstępna decyzja kredytowa w 5 minut

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy BNP Paribas Fortis


Poniżej znajdziesz dyskusje, opinie i pytania na temat kredytów oferowanych przez Fortis Bank. Zadaj pytanie odnośnie oferty BNP (kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy). Przedstaw swoje doświadczenia kredytowe z BNP Paribas. Warto zaciągnąć kredyt w tym banku, czy lepiej go unikać ? Wyraź swoją opinie.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 38)
maja [2017-02-09 08:59:59]
Natychmiastowa decyzja o udzieleniu(badz nie udzieleniu) pozyczki rzeczywiscie 5min..
kamil [2017-02-07 15:06:16]
Bardzo odradzam usługi tego banku. Prowizje są często tak ukryte, że często samemu rozszyfrować za co się płaci. Obecny Zarząd jest bardzo nastawiony na zysk I od 20 groszy policzą odsetki I koszty egzekucji, jeżeli tylko uda im się znaleźć. Warto skorzystać z rodzimmych banków. Koszty są identyczne I co najważniejsze ma się pewność co podpisuje bez niespodzianek. BNP całkowicie odradzam
smis [2017-01-26 18:45:21]
To jeszcze nic . Ja miałem u nich kartę kredytową i kredyt. . w zeszłym roku udałem się do banku w celu zamknięcia rachunków . Oczywiście otrzymałem kartkę z sumą do zapłaty . Były tam zawarte opłaty koszty prowadzenia rachunków odsetki , odsetki za opuźnienie i koszty kredytów . cała soczysta lista extra kasy do zapłaty . Ale liczyłem się z tym więc zapłaciłem wszystko . Miła pani w banku dała mi jeszcze radę poczekamy kilka dni jak się wszystko wyzeruje sprawdzimy wszystko jeszcze raz i dopiero zamkniemy rachunki. I tak ucyniliśmy. Jeszcze zostawiłem 50 zł extra na koncie jakby brakowało jakieś złotówki gdzies tam to niech se wezmą. mija 10 miesięcy ni i ZONK mam komornika na koncie w innym banku. Kroi mi 1450 zł. Pian z gęby bo wiem na 100% że dlugów nie mam . Myślę sobie mandat albo coś tam . Ale nic mi sie nie przypomina . No to dzwonię do komornika a tam jak by mi ktoś w ryj przywalił wieżyciel BGŻ PNB 1009 zł plus koszty windykacji. Nie dostałem nic ani jednego listu o jakiś zadłużeniu czy też listu z sondu ani żadnego powiadomienia o rozprawie sondowej. Jedynie co dostałem to list od komornika i brak kasy na koncie. Nie powiem co sądzę na ich temat po by mój post nie przeszedł cenzyry . Do tej pory myślałem że haracz ściąga mafia a nie bank BGŻ PNB . Tak więc wniosek nasuwa się sam , poco babrać się z jakimś półświatkiem przestępczym jak można nająć BGŻ oni są debest. A na konies rada dla klientów BGŻ PNB tam obowiązują 2 zasady . Nr. 1 BGŻ PNB zawsze ma rację . Nr. 2 Jak bank nie ma racji to patrz punkt 1. Pozdrzwiam wszystkich klientów tego wspaniałego LICHWIARZA
Lenka [2016-12-09 12:00:25]
Nie polecam. Po zmianie pracy zmienił się termin wypłaty wynagrodzenia. Termin raty: 24-go każdego miesiaca, termin spłaty (obecnie) 30 lub 31 każdego miesiąca. Pracownik w bardzo agresywny sposób rozmawia telefonicznie (i straszy). Dodatkowo bank nie jest zainteresowany zmianą daty płatności, grozi wypowiedzeniem kredytu. Brak dostępnej procedury windykacyjnej na stronach banku czy w umowie kredytu.
Magda [2016-06-28 20:23:48]
Nie polecam bank polaczyl mi ROR z kredytem (nie zakładając rachunku technicznego) , po czym podniosl oplaty za ROR nie informujac mnie o tym o sprawie dowiedzialam sie po pół roku! Praktyka ta jest niezgodna z prawem i wpisane na liste klauzul zakazanych w UOKiK a bank w odpowiedzi na moje dwie reklamacje zaproponowal podpisanie aneksu za ktory i tak musialam zapłacic. Żeneda, fatalna obsluga posprzedazowa i duzo nerwow. Nie polecam chyba ze ktos lubi jak sie robi z niego idiote.
MP [2015-10-20 17:18:20]
Nie polecam - W sierpniu kupiłem starter na który przychodzą wyciągi jednego z klientów, zgłaszałem 3 razy na infolinie - olali Stan rach. 36..8048322633011 na 14.10.2015 09:06 Saldo: 2922.03 PLN Saldo dostepne: 999.67 PLN Limit: 0.00 PLN Blokady: 1922.36 PLN BGZ BNP Paribas
Wawe [2012-07-25 08:28:49]
Naprawdę nie polecam. Właśnie jestem w trakcie składania 2 reklamacji. Bank postanowił w trakcie trwania umowy zacząć naliczać mi dodatkowe opłaty o których mnie nie poinformował. Nie informując nawet o tym, że mam jakieś zaległości przekazali mnie do windykacji. I tak nie najgorzej, bo koleżankę od razu do KRD wpisali - nawet bez 1 informacji o jakiejkolwiek płatności. Zwykli oszuści i złodzieje. JAK NIE CHCECIE TRAFIĆ DO KRD OMIJAJCIE TEN BANK SZEROKIM ŁUKIEM.
jan [2011-07-21 23:53:27]
Mimo teoretycznie uprosZczonej procedury kredytowej /płacę ponad 50% wkładu własnego/,osoba weryfikująca wiarygodność kredytobiorcy po kolejnych eskalacjach kolejnych żądań ,/wykraczających poza zasady weryfikacji/nie przestaje w wymyślaniu następnych wyimaginowanych dowodów przestępczej działalności kredytobiorcy.Posiadam gotówkę na pozostałą część zfinalizowania transakcji, ale chciałem zachować pewien bufor bezpieczeństwa,ipodeprzeć się kredytem.W tej sytuacji ,dzięki niekompetencji pracownika banku zostałem doprowadzony do szewskiej pasji i postanowiłem zrezygnować z kredytu.Należę do grupy zawodowej bez problemu realizującej swoje zobowiązania finansowe.kredyt 50 000 na 1 rok.Debilizm niedouczonego i strachliwego personelu banku stanowi problem dla klientów i jego samego. Ja sobie poradziłem , ale współczuję problemów z pracownikami działu pracującego z dealerami samochodowymi. Szczególnie Toyoty w Gdańsku.Totalna bezmyślność i brak kompetencji.
Monika [2011-06-07 12:52:44]
Jestem przed podpisaniem umowy, zobaczymy jaka ona będzie. Lecz nie o tym, nastawienie moje do Banku jest póki co średnie, złożylismy wniosek o kredyt 15 tys. Pani otrzymała od nas wszystkie dokumenty o dochodach (tak sobie życzyli) i jakież było moje zdziwienie kiedy to dzwoniła Pani analityk aby potwierdzić dane, wypytywała od dochody, praktycznie o wszystko co otrzymała na piśmie od pracodawcy. Uważam, że skoro podpisuję wniosek, skoro mają zaświadczenia z zakładu pracy to telefoniczne żądanie ode mnie potwierdzenia czy mówiłam prawdę jest trochę dziwne. Jak można wypytywać o takie rzeczy telefonicznie, zadając pytanie "ile Pani zarabia?", rozumiem proszę potwierdzić dane (wymieniając wszystko) przecież ja nie wiem z kim rozmawiam!!Zastanawiam się czy podpisać umowę, czy ja zniosę "takowe procedury" banku, które prowadzą do inwigilacji klienta na 100%?
zdziwiony [2011-05-23 18:39:01]
"Ten departament juz dzisiaj nie pracuje..." wiec zeby cos zalatwic musze w dobie przelewow elektronicznych czekac do 2 dni. ana co na ponowna aktywacje hasla do konta ! SKANDAL. Oczywisnie moja wina bo zapomnialem hasla. Zdaza sie za duzo ich mam, ale zeby czekac 2 dni?? to chyba juz lekka przesada i jeszcze przez tel uslyszalem ze " ten departament juz nie pracuje dzisiaj..." A co mnie to za przeproszeniem obchodzi !
Strona opinii:   [1] 2 3 4 »
Wszystkich opinii: 38

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy