Alior Bank - Oferta
alior bankCzy warto wziąć kredyt w Alior Bank? Jaką opinie u klientów mają: kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny? Czy kredyty w Alior Banku są drogie? Wykorzystaj kalkulator i oblicz wysokość raty.   

Alior Bank
otworzył swoje pierwsze oddziały 28 października 2008 r. , zaś oficjalny start nastąpił 17 listopada 2008 roku. Centrala Alior Bank znajduje się w Warszawie, natomiast jego zaplecze techniczne i operacyjne zlokalizowane jest w Krakowie. Alior Bank to bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów biznesowych: detalicznego i korporacyjnego. Kapitał własny banku wynosi 1,5 miliarda PLN. Alior Bank jest największą od 30 lat tego typu inwestycją w Europie oraz jedną z największych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. Od początku swojego istnienia Alior Bank znajduje się wśród 10 największych banków w Polsce pod względem wielkości kapitałów własnych.

Oferta kredytowa Alior Bank:

alior
Alior Bank
Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny (pożyczka gotówkowa na dowolny cel w tym także na konsolidację innych kredytów)


 • Wysokość kredytu: do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
 • Okres spłaty kredytu: do 10 lat
 • Atuty oferty:
  Do 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach i zgody współmałżonka.
  Wyjątkowo niska rata, bo maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat.
  O pożyczkę mogą starać się osoby od 18 do 80 lat.
  Minimalny miesięczny dochód to tylko 800 zł netto.
  Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel lub na spłatę innych kredytów (gotówkowych, na samochód, kart kredytowych) i dzięki temu płacić jedną, niższą ratę.

Więcej informacji: Kredyt gotówkowy Alior Bank
alior
Alior Bank
Kredyt hipoteczny Megahipoteka (waluty: PLN, EUR)


 • Wysokość kredytu: do 90% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
 • Atuty oferty:
  Niska marża; Prowizja od 0%; Duże zdolności kredytowe

Więcej informacji: Kredyt hipoteczny Alior
alior
Alior Bank
Kredyt samochodowy


 • Wysokość kredytu: do 120 000 PLN bez wpłaty własnej
 • Okres spłaty kredytu: do 100 miesięcy
 • Atuty oferty:
  Możliwość skorzystania z procedury uproszczonej (brak zaświadczenia o dochodach). Decyzja kredytowa w 1 godzinę, wypłata środków w 1 dzień.

Więcej informacji: Kredyt samochodowy Alior Bank
Powiązane tagi
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 217)
Ryszard [2018-03-29 09:03:57]
Raty w media expert.Tak mnie skołowali że dałem się nabrać.Kwota kredytu 3tyś zł prowizja 800zł.15 miesięcy i spłata 250zł.Szok.Podejściem psychologiczno cwaniackim wykorzystują klientów w chwili napalenia zakupem.Ostatni raz dałem się tak nabrać,moja wina lecz przestrzegam innych by nie byli takimi łosiami jak ja.ALIOR BANK i obsługa w Media Expert to zwykli złodzieje.Nie utrzymali by się na takich warunkach na zachodzie nawet miesiąca.U nas znalezli sobie Kurdystan.
Ania pz [2017-07-18 17:04:17]
Witam Chciałabym napisać swoją opinię na temat alior banku. Braliśmy już z mężem dwa kredyty hipoteczne na mieszkania i nigdy nie było problemu aż do teraz. Kupiliśmy dom z działka na wsi. Dom do całkowitego remontu. Zrobiliśmy wycenę tej nieruchomosci u rzeczoznawcy z listy banku. Zapłaciliśmy 1500 zł. Oczywiście jak to bywa w praktyce wycena została zaniżona od wartości znajdującej sie na akcie notarialnym o Ok. 40tys.zl. Ale zgodziliśmy sie gdyż ta kwota i tak wystarczała do tego aby wziąć kredyt w takiej kwocie jak nas interesuje. Dodam ze zdolność kredytową mamy. Złożyliśmy wszystkie papiery razem z wnioskiem o kredyt do banku szczęśliwi ze niedługo zaczniemybudowe a tu nagle zonk, niestety pan analityk wycenił nam nieruchomość jeszcze o 60tys. niżej,w związku z czym nasz wkład własny tak zmalał ,ze mimo zdolności kredytowej nie możemy dostać wnioskowanej kwoty tylko niższa. Poprosiliśmy pana o udostępnienie tej wyceny powiedział ze nie ma szans bo to ich wewnętrzna wycena. No to ja sie pytam po co była wycena rzeczoznawcy skoro jakiś tam pan ekonomista siedzący przed komputerem mający program do wycen powie mi ze jednak jest za wysoka i obniży mi ja. Na co pan odpowiedział "bo bank może" . To tak jak w tym powiedzeniu "Dlaczego pies liże sie po ja...ach ?.....bo może 😀. I tu jest dokładnie to samo. Dzwoniłam do różnych rzeczników praw konsumenta rzeczników finansowych niestety "bank może" chociaż jest to niezgodne z prawem to moze podważyć wycenę rzeczoznawcy majątkowego z uprawnieniami . Czy ten nasz kraj nie jest piękny ????? 😊Tu można wszystko Ale nie zwykłemu obywatelowi. Pozdrawiam i przestrzegam przed tym bankiem .
Małgorzata [2017-06-14 21:28:07]
Nie polecam. Chciałam wziąć kredyt gotówkowy na kwotę 50 tyś. Pani zaproponowała mi spłatę w 78 ratach po prawie 1 tyś. zł każda. Pożyczka - 50 tyś., do spłaty 77 tyś. Nie mogłam w to uwierzyć. Absurd. Uciekam z tego banku.
Andre [2017-02-09 10:25:43]
gjacek wystarczy pójść do banku i ustawić automatyczną spłatę i masz problem z głowy
gjacek [2017-01-25 13:59:32]
Mając konto osobiste w Alior wziąłem kredyt na zakup AGD. wszystko dobrze do czasu otrzymania harmonogramu spłat. Wchodzę na konto próbuję zrobić zlecenie stałe i co ano g....no, w Alior takiego zlecenia nie zrobicie w chwale i glorii ich regulaminu. Po co uczciwie i regularnie spłacać, jak można zapomnieć a bank już odpowiednie odsetki naliczy. Porażka.
Mima [2017-01-18 10:30:20]
Polecam Alior Bank. Szybka konkretna obsługa. Od razu wiadomo co się z czym je. WIadomo czy dostaniesz kredyt czy nie. Mam tu konto od kilku miesięcy ale nigdy nie było żadnego problemu. Panie w placówce zawsze uśmiechnięte, szybko kontaktują się telefonicznie w razie jakiś pytań. polecam
Karolina [2016-11-21 22:06:17]
Jestem klientką od dwóch lat. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pomocne. Za każdym razem jest kawa i krówka :) Polecam Każdemu!
Krysia [2016-11-21 19:59:21]
Wzielam kredyt jakis czas temu w placowce Alior Banku nigdy nie przypuszczalabym ze tak szybko i sprawnie zostanie wszystko zalatwione. Dziewczyny bardzo sympatyczne. Polecam kazdemu!
Monika [2016-11-21 19:57:08]
Polecam bardzo :) mila obsluga. Szybka realizacja kredytu. W kszdym banku powinno tak byc. Serdecznie polecam
anna nowak [2016-11-21 18:06:22]
Zawsze uśmiechnięte dziewczyny i pełen profesjonalizm. Nie muszę dużo opowiadać czego oczekuję, a moje panie z alior banku już wiedzą o co mi chodzi i potrafią klarownie wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 217

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy