Notus Finanse - Oferta, Opinie


NOTUS Finanse
jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty ponad 25 banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób.
Siła firmy to indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami. Solidny fundament działalności Notusa to wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania hipotecznego.

Kredyty w Notus Finanse - Aktualna Oferta:
Notus
Notus Finanse
Kredyt mieszkaniowy


  • pełna analiza ofert banków współpracujących z NOTUS Finanse i najlepsze dla Klienta rozwiązanie kredytowe
  • najszybsze na rynku kredyty – dostęp do uproszczonych procedur
  • indywidualne warunki kredytu
  • bezpłatne usługi profesjonalnych i wykwalifikowanych doradców finansowych

Więcej informacji: Pomoc w wyborze kredytu mieszkaniowego

Notus
Notus Finanse
Kredyt konsolidacyjny


  • jeden kredyt na spłatę wszystkich zobowiązań
  • tylko jedna - niższa rata, tylko jeden termin spłaty
  • duże oszczędności

Więcej informacji: Pomoc w konsolidacji kredytów

Notus
Notus Finanse
Pożyczka hipoteczna


  • najlepsze oferty kredytowe 22 banków w jednym miejscu
  • spotkania z ekspertem w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie
  • bezstronna porada kredytowa

Więcej informacji: Pomoc w wyborze pożyczki hipotecznej
 
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 105)
Aga D. [2018-10-17 10:54:03]
Nie traćcie na nich czasu, próbują naciągnąć klienta na dodatkowe koszty. Obsługa fatalna, a rozmowa z doradcą przeprowadzana w boksach jak dla bydła w oborze.
Aga D. [2018-10-17 10:53:51]
Nie traćcie na nich czasu, próbują naciągnąć klienta na dodatkowe koszty. Obsługa fatalna, a rozmowa z doradcą przeprowadzana w boksach jak dla bydła w oborze.
Joanna [2018-10-09 21:28:11]
Jestem jedną z poszkodowanych w wyniku działań dyrektora poznańskiego oddziału Notusa. Sprawa jest w toku w Prokuraturze. Dyrektor póki co nie poniósł odpowiedzialności za wykroczenia, a firma niestety umywa ręce...
pyrek [2018-10-04 22:08:10]
Może ktoś napisać o aferze w Poznańskim oddziale Notusa ? Czy dyrektor ,który wyłudził od klientów setki tysięcy poniósł odpowiedzialność ?
Waldemar [2018-09-24 22:58:50]
Doradca, z którym miałem spotkanie nie dość, że śmierdział to gadał same bzdury. Nie będę wnikał w szczegóły ale jak takie typy tam pracują to wolę iść sam do pierwszego lepszego banku.
Sylwia [2018-09-24 17:58:52]
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Iwonę Chybinską z oddziału w Szczecinie. Perfekcjonistka i fachowiec w każdym calu. Zaangażowana w to co robi na 200% a przy tym uśmiechnięta i życzliwa osoba. Nie ma lepszej osoby na tym stanowisku.
były niezadowolony klient . [2018-09-14 16:29:39]
Odradzam , odradzam i jak najdalej do tej firmy !! około dwóch lat temu doradzał mi Pan Marcin Śledzik z oddziału z Warszawy. Sprawa nie miała końca , bank wiecznie coś chciał nowego . Przypadkiem kolega z pracy polecił mi swojego doradcę już bezpośrednio z banku . O dziwo było taniej i szybciej . Naprawdę odradzam tą firmę .
SONIA [2018-09-04 14:02:07]
Skorzystałam z usług Notus Katowice, gdzie opiekunem moim była Pani Mariola J. i tutaj mogę z czystym sumieniem polecić usługi finansowe oraz profesjonalne doradztwo tej osoby. Nie jestem osobą skłonną do wychwalania innych, lecz jeśli komuś się to należy to "kapelusz z głowy". Odpowiadała na każdy telefon, mail lub sms. W ekspresowym tempie wyjaśniała wszystkie wątpliwości - na maile odpowiadała nawet w niedzielę. Wykonała dla nas ogrom pracy i przeszukała rzetelnie oferty wszystkich banków na naszym rynku. Każda oferta była przez nas wraz z Panią Mariolą dogłębnie sprawdzona. Jeśli ktoś stawia na profesjonalizm, przyjazną atmosferę, szybki kontakt, jasne tłumaczenia nazewnictw bankowych oraz dużo cierpliwości to z czystym sumieniem polecam Panią MARIOLĘ...
Piotr A. [2018-09-03 21:40:51]
Pan Sebastian Piróg (Kraków) - zdecydowanie polecam. Bardzo fajny i kompetentny gość. Przygotował za mnie wszystkie dokumenty. Ja nawet palcem nie kiwnąłem w sprawie kredytu. Zaoszczędził mi mnóstwo cennego czasu. Dziękuję serdecznie!
Przemek Jot [2018-08-23 17:56:20]
Pani Iwona jest najlepsza. Szybko, sprawnie i przemiło.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 105

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy