Notus Finanse - Oferta, Opinie


NOTUS Finanse
jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty ponad 25 banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób.
Siła firmy to indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami. Solidny fundament działalności Notusa to wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania hipotecznego.

Kredyty w Notus Finanse - Aktualna Oferta:
Notus
Notus Finanse
Kredyt mieszkaniowy


  • pełna analiza ofert banków współpracujących z NOTUS Finanse i najlepsze dla Klienta rozwiązanie kredytowe
  • najszybsze na rynku kredyty – dostęp do uproszczonych procedur
  • indywidualne warunki kredytu
  • bezpłatne usługi profesjonalnych i wykwalifikowanych doradców finansowych

Więcej informacji: Pomoc w wyborze kredytu mieszkaniowego

Notus
Notus Finanse
Kredyt konsolidacyjny


  • jeden kredyt na spłatę wszystkich zobowiązań
  • tylko jedna - niższa rata, tylko jeden termin spłaty
  • duże oszczędności

Więcej informacji: Pomoc w konsolidacji kredytów

Notus
Notus Finanse
Pożyczka hipoteczna


  • najlepsze oferty kredytowe 22 banków w jednym miejscu
  • spotkania z ekspertem w dogodnym dla Klienta miejscu i terminie
  • bezstronna porada kredytowa

Więcej informacji: Pomoc w wyborze pożyczki hipotecznej
 
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 97)
SONIA [2018-09-04 14:02:07]
Skorzystałam z usług Notus Katowice, gdzie opiekunem moim była Pani Mariola J. i tutaj mogę z czystym sumieniem polecić usługi finansowe oraz profesjonalne doradztwo tej osoby. Nie jestem osobą skłonną do wychwalania innych, lecz jeśli komuś się to należy to "kapelusz z głowy". Odpowiadała na każdy telefon, mail lub sms. W ekspresowym tempie wyjaśniała wszystkie wątpliwości - na maile odpowiadała nawet w niedzielę. Wykonała dla nas ogrom pracy i przeszukała rzetelnie oferty wszystkich banków na naszym rynku. Każda oferta była przez nas wraz z Panią Mariolą dogłębnie sprawdzona. Jeśli ktoś stawia na profesjonalizm, przyjazną atmosferę, szybki kontakt, jasne tłumaczenia nazewnictw bankowych oraz dużo cierpliwości to z czystym sumieniem polecam Panią MARIOLĘ...
Piotr A. [2018-09-03 21:40:51]
Pan Sebastian Piróg (Kraków) - zdecydowanie polecam. Bardzo fajny i kompetentny gość. Przygotował za mnie wszystkie dokumenty. Ja nawet palcem nie kiwnąłem w sprawie kredytu. Zaoszczędził mi mnóstwo cennego czasu. Dziękuję serdecznie!
Przemek Jot [2018-08-23 17:56:20]
Pani Iwona jest najlepsza. Szybko, sprawnie i przemiło.
Adrian [2018-08-23 14:44:39]
Polecam Panią Iwone( Oddzial w Szczecinie.Sympatyczna i profesjonalna obsługa. Potrafi wyjaśnić bankowo-urzędowe zawiłości nawet totalnemu laikowi. Jeszcze raz polecam!
Rafal [2018-08-21 10:11:07]
Pani Iwona Oddzial Szczecin. Fachowa Obsluga Godna Polecenia. Warto z Pania Iwona brac kredyty wszczegolnosci hipoteczne
beeni [2018-05-25 12:11:30]
Tak czytam te wszystkie wpisy i teraz widzę jakie ja miałam szczęście trafiając do oddziału Notusa we Włocławku do dokładnie do Pana Tomka, nazwiska nie podaję z ostrożności. Fachowiec jakich mało wytłumaczył nam wszystko i pomagał na każdym etapie, uratował nas przed utratą zadatku, który byśmy stracili ponieważ dostaliśmy decyzje negatywną jak sami chodziliśmy po bankach. Tak sobie myślę czytając te wpisy, że to jest jak jak z każdym fachowcem jeden ma pojęcie o tym co robi a inny nie ma a firma z jakiej korzystamy nie ma znaczenia. My z mężem mieliśmy to szczęści, ze trafiliśmy na fachowca a dodam kupiliśmy mieszkanie w Warszawie od dewelopera a kredyt załatwiliśmy sobie we Włocławku, ponieważ w Warszawie, polecam.
anonim [2018-01-12 13:10:54]
Tragedia. Doradca nie składa wnioskow i w dodatku kłamie. Twierdzi że złożył, że trzeba czekać na decyzje. Nawet spreparował jedną odmownę, a kiedy poszlismy do banku dopytac dlaczego jest odmowa, okazało się, że w systemie banku taki wniosek ani decyzja nie istnieją!!!! Przeżyliśmy szok!! Wszystko musielismy zrobić od nowa sami. Szkoda tylko, że jesteśmy miesiąc w plecy. Dodam jeszcze, ze doradca Notusa nic nie doradza, jego praca polega na przekazywaniu dokumentów do banku, co zajmuje mu jedynie miesiąc. Jego oferty były nawet o 60 tysiecy (!!!) droższe od ofert bezposrednio otrzymanych w banku. ODRADZAM!
Michał [2017-11-26 14:41:58]
Nie polecam. Miałem styczność z Wrocławskim oddziałem. Pracują tak jakby im się nie chciało załatwiać kredytów. Mówią że oddzwonią, dzwonią po 2 tygodniach, albo wcale. Rozmowa niezbyt zachęcająca, średnio budująca zaufanie klienta. Moja sprawa ciągnęła się już prawie 2 miesiące. Ostatecznie nie udało mi się z nimi dojść do porozumienia. Są daleko z tyłu konkurencji. Jak zależy Wam na czasie to na pewno nie Notus.
Marzena R. [2017-11-17 14:32:01]
Ja moge polecić Kamila Nowak z Kielc, dostałam namiary z polecenia i warto, na każdym kroku pomoc do momentu przelania pieniędzy sprzedającemu. Bardzo konkretny i fachowy facet.
Jan [2017-11-12 23:16:02]
Jestem zniesmaczony poziomem ich usług. Przez opieszałość ich pracownika bardzo długie oczekiwanie na kredyt, a także niemerytoryczne podejście osoby, która nas obsługiwała - widać było zupełny brak doświadczenia i wiedzy "doradcy". O wielu kosztach dowiedzieliśmy się dopiero na umowie w banku. Pan "doradca" nie raczył nas wcześniej o nich poinformować. Dzisiaj odradziłbym każdemu tę firmę. Wyszło drogo i wolno.
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 97

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy