BOŚ - Kredyty Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska

BOŚ S.A. jest bankiem uniwersalnym i komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Oferuje szeroką gamę produktów bankowych Klientom korporacyjnym, detalicznym i jednostkom samorządowym. Klienci banku obsługiwani są w 102 jednostkach na terenie kraju (oddziałach, oddziałach operacyjnych i punktach obsługi klientów). BOŚ prowadzi pełny zakres usług bankowych.

Oferta Banku Ochrony Środowiska - Kredyty:

kredyt mieszkaniowy bos
BOŚ
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN, USD, EUR)


  • Wysokość kredytu: do 100% wartości nieruchomości w PLN (bez wkładu własnego)
  • Okres spłaty kredytu: do 50 lat kredytowania wraz z wakacjami kredytowymi
  • Atuty oferty: Środki przeznaczone na spłatę innych kredytów, jak również na dowolny cel konsumpcyjny mogą stanowić aż do 50% kwoty całego kredytu hipotecznego. Wakacje kredytowe nawet do 3 lat.kredyt gotowkowy banku ochrony srodowiska
BOŚ
Kredyt Gotówkowy (Pożyczka gotówkowa)


  • Wysokość kredytu: od 1 000 do 80 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty: Duży wybór walut: PLN, EURO, USD. Bez zbędnych formalności. Bez zabezpieczeń i poręczycieli. Od Klientów posiadających rachunek w BOŚ co najmniej 6 miesięcy bank nie wymaga zaświadczeń o dochodach.
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 27)
Dariusz [2018-03-05 18:27:31]
Boś Bank ech... Jeśli chodzi o produkty finansowe jak np. Kredyt hipoteczny to przynajmniej dla mnie wygrał że wszystkimi innymi, niestety w pakiecie mamy konto na które są wpływy a obsługa jego jest tragiczna. Brak powiadomień, brak aplikacji do obsługi konta - tzn niby jest ale to tylko skrót do strony www w przeglądarce. Kontakt z infolinia lub Teleboś równie problematyczne i nic nie idzie tam załatwić. Generalnie sam kredyt tak ale samo konto dno i metr mułu!
Adrian Stodolny [2017-01-04 10:36:37]
Witam, Najbardziej podły Bank BOŚ bank!!! Odradzam wszystkim korzystanie z ich usług. Dezorganizacja w każdym calu!! Jak już upora się człowiek z tym chaosem to pozostaje brak profesjonalizmu w całej okazałości. Dziś to mnie wkurzyli totalnie. Raz od ponad dwóch lat, spóźniłem się z płatnością o jeden dzień - były święta i nowy rok i już na mnie nasłali PSY z firmy windykacyjnej. Wysłali pismo i zaraz dzwonili na telefon, dlaczego nie płacę w terminie. KURWA!!! aż krew mnie zalała. Płacę niemałe raty i tylko raz się spóźniłem, bo wracałem z urlopu. Ludzie omijajcie ten padół jak się da!!
Były Klient [2016-04-27 12:47:44]
NIE POLECAM! Ten Bank nie wspiera młodych przedsiębiorców - wymaga kosmicznych (czyt. bardzo wysokich) wyników finansowych do udzielenia kredytu inwestycyjnego co przy starcie firmy, prowadzeniu dotacji i szeregu poczynionych inwestycji jest czasem niemożliwe. Bardzo zachowawczy Bank z dużą dozą obaw i utrudnień przy udzielaniu kredytów. W PKO BP przyjęto nas z otwartymi rękami, udzielono oczekiwanej pomocy finansowej co skutkuje teraz ogromnym zwrotem z zainwestowanych pieniędzy i wysokimi obrotami firmy.
niedoszły klient (całe szczęście) [2016-01-28 12:09:58]
nie wiem jak sytuacja wyglada w wiekszych miastach, ale w moim (ponizej 100 tys mieszkanców) - katastrofa. Obsługa nie zna podstawowych zasad udzielania kredytów hipotecznych. Czas oczekiwania na wyliczenie zdolnosci - 4 miesiące. Niekompetencja dyrekcji, brak jakiejkolwiek klasy personelu (przyk. podawanie prywatnego nr kom ze strony pracownicy, aby "się nie nagrywało, jak będę Panu udzielała informacji"), zarabia Pan w euro? - najlepiej wziać kredyt w złotówkach - porada Pana dyrektora .., naciąganie na dokonywanie tłumaczeń przysięgłych jak sie okazuje, KOMPLETNIE niepotrzebnych dokumentów .. (okolo 2 tys złotych) i wiele wiele innych ..
Vcaroline [2015-12-30 21:51:49]
Bank nalicza oplate za ZLIKWIDOWANE KONTO. Dostalam DZISIAJ (po dwoch latach) smsa, że mam zaległość w BosBanku, gdzie dwa lata temu rozwiązałam umowę. Poszlam zaraz wyjasnic sytuacje, okazalo sie ze wszystkie obslugiwane w tym momencie osoby mialy podobny problem. Bank nie zarejestrowal rezygnacji z rachunku. Na szczescie mam wszystkie dokumenty, ale na pwewno 50% osob po dwoch latach mogly się takie dokumenty zawieruszyc. Skandaliczne posunięcie KIEROWNICTWA!!!
mapet [2015-08-17 10:23:05]
ja również jestem nie zadowolony z obsługi banku BOS. pRACOWNICY NIE KOMPETENTNI A CZAS ZAŁATWIENIA SPRAWY STRASZNY.
BYT [2015-07-12 15:02:28]
Kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska? Stanowczo odradzam. A czemu? Oto moja historia: 6 lat temu wzięłam kredyt hipoteczny w BOŚ w Katowicach. Kredyt drogi, w Euro, ale taka była wtedy moja sytuacja. Teraz zmieniłam kredyt na połowę tańszy, podpisałam umowę z nowym bankiem, bank przelał pieniądze na rachunek techniczny w BOŚ i... pieniądze zginęły na 6 dni. I tak jak w środę nowy bank przelał pieniądze do BOŚ, to znalazły się dopiero cudem we wtorek. Klient banku nie ma wglądu do swojego konta technicznego, okazuje się, że pracownik oddziału również. Dopiero po pojechaniu do oddziału do innego miasta, pracownik mi podpowiedział, że trzeba dzwonić do centrali banku ale trzeba to zrobić z oddziału, w którym wszystko załatwiam. Faktycznie, tam w końcu pani, która od 6 dni nie potrafiła znaleźć mojego przelewu, nazwijmy ją Sowa, dodzwoniła się do centrali, która jej potwierdziła, że pieniądze zostały przelane tydzień temu! A ja codziennie po 3 razy do banku jeździłam i żaden pracownik w Katowicach mi nie był w stanie pomóc. Wystarczył jeden telefon. Dziwne jednak, że pracownik zwykłej placówki nie ma możliwości wglądu w system. Kontakt telefoniczny z serwisem banku jest również poniżej krytyki, pracownicy odsyłają praktycznie z wszystkim do oddziału. Pieniądze się znalazły, pani Sowa potrzebowała potem dnia, żeby ustalić, dlaczego kwota w złotówkach została tak dziwnie przewalutowana! Pracownik banku nic nie słyszał o spreadzie! Tu moje drugie ostrzeżenie: patrzcie przy przewalutowaniu na kurs dewiz w BOŚ! Średnio jest zawsze wyższy o 20 groszy nić kurs NBP. Podsumowując bardzo się cieszę, że udało mi się zmienić kredyt i opuścić ten przestarzały bank, który traktuje swoich klientów gorzej niż urzędnik petenta.
Antek [2011-06-21 22:22:30]
Wzaiąłem kredyt na trzy lata. Dwa lata było ok, bo spłacem bez problemu. Jednak kiedy straciłem pracę i złożem wniosek o zmniejszenie rat i wydłużenie okresu krdytowania wyszło szydło z worka. Ctery miesiące wodzili mnie za nos i ciągle tylko słyszałem, że oddzwonimy. Białostocki oddział na Lipowej stał sie miejscem częstych moich wizyt (po 2,3 razy w tygodniu). Jak sie później okazało p. Marek D. nawet nie raczył wysłać mojego wniosku (który złożyłem w lutym) do Warszawy. Zalegał w oddziale prawie cztery miesiące i nikt nie umiał tej sytauicji mi później wytłumaczyć, nawet sama pani dyrektor. Która też bardzo lekceważąco podzeszła do sprawy. W końcu kiedy papiery zostały przesłane do warszawy (dodam tylko jeszcze, że nie wiedzieć dlaczego, ale brakowało w nich mojego wniosku z lutego, któy złożyłem w oddziale) okazało sie, że to wcale nie jest takie skomplikowane i sprawę da sie załtwić w tydzień. Cała sytaucaj koztowała mnie mnóstwo nerwów i stresów, bo przez cztery miesiące nie wiedziałem na czym stoję i co dalej robić - czekać czy szukać innego banku. Jestem bardzo niezadowolony z obsługi przynajmniej w tym oddziale i nikomu nie polecam tego banku, a już z całą pewnością nie ten oddział. Po prostu jakaś masakra. Banda kłamliwych i niekomptentnych ludzi, którzy tylko zerkają na zegarek, kiedy koniec siedzenia i udawania, że się peracuje. W związku z tym jak tylko spłacę swój kredyt zamykam konto i nie chcę mieć z nim nic więcej wspólnego. A kto się zastanawia czy wziąść kredyt w tym banku to niech wcześniej się zastanowi, czy poźniej z tych rzekomo zaoszczędzonych paru złotych będzie go stać na leczenie zszarganych nerwów. Zero kompetencji, zero rzetelności, zero szacunku dla klienta.
zapożyczona [2011-01-27 11:39:36]
Kredyt w BOSiu mam od sierpnia 2010, i początki przyprawiały mnie o koszmary - kwota w systemie internetowym inna niż w umowie, przymusowa karta kredytowa /z której i tak nie korzystam/, beznadziejny doradca w oddziale - nigdy nic nie wie, zawsze odsyła do centrali i strasznie długo odpowiadali. Plusem jest to, ze mieli niezłe warunki kiedy brałam kredyt i dla mnie jest on tani. Jednak całokształt usług oceniam nie bardzo... Mam rachunek i korzystam z niego tylko do spłaty rat. Nie ufam im na tyle, żeby korzystac z ich usług na codzień.
Piotrek [2010-12-15 16:59:00]
Polecam kredyt mieszkaniowy w BOS - teraz w grudniu maja naprawde fajne promocyjne warunki. Bank zrezygnował z prowizji (1,5 proc.), jeśli klient biorący kredyt złotowy będzie przelewał na konto min. 2 000 zł, a zainteresowany kredytem w euro 5 000 zł. Musi również wykupić ubezpieczenia do ROR oraz ubezpieczenie nieruchomości. Za uczestnictwo w programie inwestycyjnym przez okres co najmniej trzech lat, z wpłatą min. 200 zł miesięcznie, klient może dostać też zniżkę marży o 0,1 p.p., np. na 1,7 pkt proc. dla 90 proc. LTV.
Strona opinii:   [1] 2 3 »
Wszystkich opinii: 27

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy