BPS - Kredyty
Bank Polskiej Spółdzielczości

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna (BPS SA)
z siedzibą centrali w Warszawie, został utworzony 15 marca 2002 roku przez przyłączenie przez Gospodarczy Bank Południowo Zachodni SA pięciu Banków - Banku Unii Gospodarczej SA, Lubelskiego Banku Regionalnego SA, Małopolskiego Banku Regionalnego SA, Rzeszowskiego Banku Regionalnego SA, oraz Warmińsko Mazurskiego Banku Regionalnego SA. Suma bilansowa Banku sięga 9,4 mld zł (wg stanu na 31 grudnia 2007 roku). Bank działa na terenie całej Polski. Przez sieć ponad 80 placówek obsługuje klientów korporacyjnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.

Oferta kredytowa BPS - Kredyty:


kredyt mieszkaniowy z dopłatami bps
BPS
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)


  • Wysokość kredytu: do 80% wartości nieruchomości w PLN (wkład własny 20%)
  • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
  • Atuty oferty: W ofercie preferencyjne kredyty mieszkaniowe z dopłatami "Rodzina na Swoim" o atrakcyjnym oprocentowaniu. Kwota kredytu może zostać powiększona o pobierane przez Bank opłaty i prowizje związane z jego udzieleniem - do 2% kwoty kredytukredyt gotówkowy w banku polskiej spółdzielczości
BPS
Kredyt Gotówkowy


  • Wysokość kredytu: od 1 000 zł do 50 000 zł
  • Okres spłaty kredytu: do 5 lat
  • Atuty oferty: 0% prowizji dla Posiadaczy POL-Konta VIP od 3 m-cy
Wasze Opinie (liczba komentarzy: 20)
ewa [2017-12-29 17:02:02]
Nie polecam tego Banku. Mam bardzo złe doświadczenie z kredytem ,,mieszkanie dla młodych –MdM” a mianowicie , gdy dowiedziałam się że w sierpniu br. będzie uwolniona pula dopłat do kredytów na MDM przez Bank BGK zgłosiłam się do Banku BPS po wykaz dokumentów jakie będą potrzebne. Pani podała mi wykaz w tym powiedziano mi że niezbędna będzie wycena nieruchomości. Wycenę zleciłam (koszt ok. 1000 zł), po czym się okazało że Pani nie może przyjąć wniosku przed uwolnieniem kwoty przeznaczonej na dopłaty przez Bank BGK . Później dowiedziałam się że rozpatrywanie wniosku - ocena zdolności kredytowej i decyzja zajmuje w tym Banku ok. 10 dni i po tym terminie będą rezerwować kwotę na dopłatę do kredytu w Banku BGK. Bardzo się tym zdenerwowałam gdyż wiedziałam kwota przeznaczona na dopłaty do kredytów na MdM nie jest zbyt duża i szybko się ,,rozejdzie”. Udałam się więc do innego Banku który szybko i sprawnie zbadał moją zdolność kredytową i dokonał rezerwacji środków jeszcze w tym samym dniu kiedy dopłaty zostały uwolnione. Moje przypuszczenia się potwierdziły gdyż kwota przeznaczona na dopłaty do MdM została rozdysponowana w dniu jej uruchomienia przez bank BGK (w ciągu ok. 4 godzin). Tak więc stwierdzam że Bank BPS jest bardzo nieudolny ,któremu na pewno nie zależy na kredytach mieszkaniowych z dopłatami na MdM – nie dość że naciągnęli mnie na kosztowną wycenę która się nie przydała gdyż, w banku gdzie otrzymałam kredyt nie honorowali mojej wyceny ( którą sporządził rzeczoznawca z listy BPS)-mają swoich rzeczoznawców. Jest to ewidentna moja strata. Ponadto biorąc pod uwagę długi okres rozpatrywania wniosku nie ma szansy by uzyskać dopłaty do tegoż kredytu w Banku BPS. Może i cena tego kredytu jest niższa w Banku BPS (prowizja i oprocentowanie) ale co z tego, jeśli Bank nie jest w stanie zarezerwować dopłat do tegoż kredytu. Tak więc bez sensu składać tu wniosek skoro z góry jesteś skazany na niepowodzenie . Jestem szczęśliwa że udałam się do innego Banku i już mam własne M. Całe szczęście że intuicja mi podpowiedziała żeby zmienić Bank. Teraz w styczniu uruchomiona będzie kolejna (ostatnia) tura środków na dopłaty do MdM może i większa ale myślę że zostanie rozdysponowana zanim Bank BPS rozpatrzy wniosek (10 dni). Po 10 dniach BPS wystąpi do Banku BGK po dopłaty jak już nic nie będzie. Ostrzegam wszystkich zainteresowanych przed składaniem wniosku o kredyt na MdM w Banku BPS który jest z góry skazany na niepowodzenie.
a [2017-06-02 12:45:39]
Złożony wniosek o kredyt przez 3 miesiące nadal nie został rozpatrzony, co chwila chcą nowych dokumentów i nie potrafią się w odpowiedni sposób komunikować z klientem podejmowałem wiele prób kontaktu i zero odpowiedzi. w sytuacji osobistej rozmowy dyrektor banku nie potrafił podać konkretnego stanowiska w sprawie odpowiedzi czy udzielają kredyt czy nie. Panie z banku nie odbiera telefonów. bank BPS swym zachowaniem odprowadza do upadku firmy.mam kontakt z wieloma bankami ale takiego chamstwa jak BPS jeszcze nie widziałem, ten bank poniża swych potencjalnych klientów
Biznesmen [2017-02-05 15:01:16]
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz kredytu na firmę to nie idź do BPS-u!!!Ten bank w tabeli opłat i prowizji dla firm ustalił stawkę za upomnienia z tyt.niespłacenia raty i odsetek w terminie w wysokości 500 zł.I tak największe zrzeszenie banków spółdzielczych rżnie klientów po 500zł,robiąc w ten sposób szybki przychód prowizyjny.Jak masz kłopoty i nie płacisz,to Ci jeszcze dowalą dodatkowo upomnieniem.A Twoja rata może okazać się niższa niż kwota na upomnieniu!!!
klient [2017-01-18 10:27:54]
Kiedyś bank był bardziej profesjonalny szybka była odpowiedź na kredyt. Teraz się ociągają. Bank był wcześniej polecany jako wiarygodny gospodarczy bank w którym można w razie czego porozmawiać z kimś ugadać sie jeśli by mi się noga potknęła ale teraz wole korzystać z banku komercyjnego. Konkretny kontakt z klijentem przynajmniej wiadomo na czym sie stoi.
Mima [2017-01-18 10:00:03]
SZCZERZE NIE POLECAM BANKU POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI. Traktują klientów jak gówniarzy, co chwilę zbywają jakąś głupią wymówką. Zachowują się jakby byli w szkole i bawili się w bank. Byłam ich klientką od ok 12 lat, na całe szczęście się wynieśli z mojego miasta i przeniosłam się do Alior banku, o wiele bardziej profesjonalnego. Kredyt gotówkowy na kilka tysięcy załatwią bez większych problemów, ale już z kredytem hipotecznym mają WIELKIE WIECZNE problemy. Ostatnią 4 transzę wypłacają po wiecznych kłótniach, upominaniach się z mojej strony - po 4 miesiącach niż było wcześniej ustalone. Kredyt powinien być w 100% wypłacony do końca roku a oni w połowie stycznia dopiero mają zamiar zaznajomić się z fakturami itd. ŚMIECHU WARTE, BRAK SŁÓW. Na nic próba dodzwonienia się do oddziału nr II we Wrocławiu, wiecznie nie odbierają. ODRADZAM.
rusek [2010-11-24 16:50:33]
chcialem zapytac czy w tym banku mozna wziasc kredyt na samochod myslalem o 10tyś bo tutaj mam konto pomozcie
solej35 [2010-10-22 14:03:06]
Kredyt "Rodzina na swoim" w BPS Ja skorzystałam z oferty Banku BPS i wzięłam kredyt we wrześniu 2009 r. "Rodzina na swoim" przy marży 1,5%, oprocentowaniu zmiennym (w momencie składania wniosku było 4,6%)i prowizji 2,5%. Ogólnie oceniam bank jako przyjazny dla klienta, rzetelny. Po złożeniu wniosku na zgodę czekalam raptem kilka dni, przelewy z Banku również poszły w terminie uzgodnionym w akcie notarialnym. Obecnie spłacam już rok i ponieważ % spadło raty są niższe niż prognowane, ale niewiele niższe. Ogólnie polecam ten bank. Wczesniejsze doświadczenie z bankiem pocztowym - kiepskie - długi okres oczekiwania na odpowiedź i do tego negatywną, niestety.
Ula [2010-07-25 14:29:43]
Załatwiałam kredyt w Bydgoszczy. Oczekiwanie na decyzje w tym banku to jakiś obłęd... 2 m-ce to dla nich mało... co chwila chcą jakieś nowe papiery... winę zwalają na system, na analityków itp. gdy poprosiła z kierownikiem ten nie potrafił merytorycznie odpowiedzieć na większość moich pytań a w dodatku zachowywał się jak gbur... NIGDY WIĘCEJ
ja [2010-06-24 20:21:43]
witajcie , BGŻ ma do końca roku kredyt 0% prowizji na hipotekę. rodzina na swoim też. decyzja do 150 tys na oddziałach dla hipoteki bez rodziny na swoim, co przyśpiesza decyzję,którą jak wszystko gra z naszej strony odnośnie dokumentów weryfikują i uruchamiają kredyt w 5 dni. Wiem, bo skorzystałem, polecam. Obsługa fachowa, rzetelna. Nic nie wciskają. Ja skorzystałem w oddziale olkusz, bo mam najbliżej i nie żałuję:) profesjonalizm 100%, potrafią doradzić. Miałem starą księgę to Pani powiedziała, że sama sprawdzi.zaoszczędziłem kasę.
gdth [2010-05-12 19:11:54]
Bierzemy w Spółdzielczym Banku Wielkopolski, dostaliśmy decyzję w 3 dni (wcześniej ok. 2 tygodnie zbieraliśmy dokumenty) prowizja 0,7% kwoty kredytu, a marża 2 pp. (kredyt na 98% wartości mieszkania) orientowałam się chyba w ośmiu bankach i tu było najtaniej.
Strona opinii:   [1] 2 »
Wszystkich opinii: 20

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy